Київські медики влаштують пробіг

Київські медики влаштують пробіг

9 червня із 9:00 до 19:00 на вул. Хрещатик (від вул. Богдана Хмельницького до вул. Прорізної) триватиме святковий захід із нагоди Дня медичного працівника-2018 під гаслом «Київські медики за здоровий спосіб життя». Ініціативу проведення заходу від ТОВ «Майс Груп» підтримано розпорядженням КМДА № 975, повідомили в прес-слуюбі КМДА.

Під час підготовки та проведення заходу рух транспортних засобів буде заборонено на вказаній ділянці з 00:00 до 19:00 9 червня та, відповідно, внесено зміни у роботу маршрутів наземного пасажирського транспорту, які курсують вулицею Хрещатик.

Як повідомляла раніше директор Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург, цього дня із нагоди професійного свята медична спільнота столиці збереться на великий забіг, під час якого одягнуті у футболки з логотипами своїх закладів медпрацівники після невеличкої спільної розминки єдиною колонною пробіжать Хрещатиком символічні 500 метрів, візуалізуючи надважливий меседж: здоровий рух, здоровий спосіб життя – запорука активної та щасливої долі.

Крім цього, того ж дня біля будівлі КМДА із 9:00 до 18:00 будуть встановлені намети, у яких дорослі та маленькі кияни зможуть пройти елементарні обстеження (виміряти цукор крові, вагу, артеріальний тиск, об’єм талії, перевірити родимки тощо) та отримати консультації лікарів із різних питань, пов’язаних зі здоров’ям та здоровим способом життя.

Нагадаємо, у Шевченківському районі буде обмежено рух транспорту.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.