Про любовні трикутники відомих українців розкажуть у музеї

Про любовні трикутники відомих українців розкажуть у музеї

Сьогодні, 9 червня українці святкують День друзів. Це чудова нагода зустрітися зі своїми товаришами і отримати незабутні враження на вечірній театралізованій екскурсії у музеї. Тим паче, що це остання вечірня екскурсія цього сезону вечірніх екскурсій. Адже літні дні стають тривалішими, вечоріє пізно, тож проект змушений взяти паузу. Завершить сезон екскурсія з каганцями «Велике кохання видатних українців», що користується значним успіхом у поціновувачів романтичних сторінок історії.

Кохання – прекрасне, світле і святе почуття, яке окриляє і возвеличує людину. Але іноді воно приховує смертельну небезпеку.

Під час театралізованої екскурсії її учасники дізнаються, які наслідки мало змагання за руку й серце прекрасної «степової Єлени» між Богданом Хмельницьким та Даніелем Чаплинським. Матимете змогу дізнатися про турботи і складну долю дружини Тимоша Хмельницького – Розанди Лупул, довідаєтеся про заборонене кохання Івана Мазепи і його юної похресниці Мотрі Кочубеївни. Справжніми одкровеннями стануть особисті любовні історії Виговського та Розумовського.

Колм: о 21:30 

Де: в Національному музеї історії України, вул. Володимирська, 2.

Вартість: 150 грн.