Як вирішувати соціальні проблеми розкажуть в "Гаражі ідей"

Як вирішувати соціальні проблеми розкажуть в "Гаражі ідей"

У навчальному центрі «Chasopys Eduspace» відбудеться захід «Гараж ідей «Як вирішувати соціальні проблеми бізнес-методами». Про це повідомили у Департаменті промисловості та розвитку підприємництва КМДА.

Учасники заходу знайдуть відповіді на запитання: що таке соціальне підприємництво, чим воно відрізняється від звичайного бізнесу і від благодійності, які соціальні проблеми найбільше турбують киян, і як їх можна вирішити бізнес-методами. Окрім того, учасники дізнаються про результати найсвіжішого дослідження, познайомляться з тенденціями і зразками соціального бізнесу у світі. Під керівництвом досвідчених бізнес-тренерів присутні об’єднаються в команди за методикою «світове кафе», щоб змоделювати власні соціальні підприємства.

Серед учасників «гаража ідей» – кияни різного віку, які вже працюють у бізнесі чи громадському секторі, а також люди, які переймаються соціальними проблемами і хочуть перетворити їх на стартап.

Спікери:

  • Антон Шулик – провідний викладач у галузі фінансів та стратегії в «Ernst&Young Academy»;
  • Сергій Корнилюк – старший аналітик українського офісу компанії «Civitta»;
  • Анна Гулевська-Черниш – співзасновниця Міжнародної школи соціального підприємництва «SELab» та голова правління громадської організації «SILab Ukraine».

8 червня із 17:00 до 21:00 Початок реєстрації, вітальна кава – із 16:30.

Місце проведення: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 30, навчальний центр «Chasopys Eduspace», код дверей – 340.