Навігатор 8-го червня: що цікавого в Києві

Навігатор 8-го червня: що цікавого в Києві

Подія дня: "Гараж ідей" для киян


Сьогодні киян запрошують на цікавий тренінг - «Гараж ідей «Як вирішувати соціальні проблеми бізнес-методами». На заході учасники  знайдуть відповіді на запитання: що таке соціальне підприємництво, чим воно відрізняється від звичайного бізнесу і від благодійності, які соціальні проблеми найбільше турбують киян, і як їх можна вирішити бізнес-методами.  Під керівництвом досвідчених бізнес-тренерів присутні об’єднаються в команди за методикою «світове кафе», щоб змоделювати власні соціальні підприємства. Серед учасників «гаража ідей» – кияни різного віку, які вже працюють у бізнесі чи громадському секторі, а також люди, які переймаються соціальними проблемами і хочуть перетворити їх на стартап.
Коли: 17:00 до 21:00
Де: навчальний центр «Chasopys Eduspace», вул. вул. Велика Васильківська, 30

Вечір музичний: "Jazz Arsenal"


Літній сезон джазу буде особливим.  Найкращі музиканти країни гратимуть джаз на літньому майданчику комплексу «Мистецький Арсенал» у новому форматі  «Jazz Arsenal». У програмі вечора золоті хіти Барбри Стрейзанд у майстерному виконанні Мар'яни Головко.
Мар'яна — вокалістка з багатим досвідом: солістка музичного проекту NOVA OPERA Влада Троїцького, голос авторського проекту SUOK, а також автор і ведуча Шоу "Клубу Шляхетних Співачок" на радіо Аристократи. Акомпанувати Мар'яні в цей вечір буде квартет Дмитра Александрова.
Коли: о 20:00
Де: Мистецький Арсенал, вул. Лаврська 12
Вартість: 250 - 450 грн.

Вечір літературний:  «Стіна» Андрія Цаплієнка у Києві


Сьогодні відбудеться презентація книги одного з найвідоміших військових кореспондентів України Андрія Цаплієнка. «Стіна» – саме таку назву має новий роман-антиутопія – розповідає про 2054 рік, про крах імперії та спробу вижити під її уламками, про спробу згадати минуле, щоб захистити майбутнє.  Модерує письменник, кінодокументаліст Ілларіон Павлюк
Коли: о 18:30
Де: книгарня «Є»
Вхід вільний

Вечір театральний: "Володар Мух"


Сьогодні у  театральному центрі Краків – прем'єра постановки "Володар Мух", нового проекту ЦСМ "ДАХ" та Театр "Practicum". Режисер – Petrosyan David. Постановка за мотивами книг Вільяма Голдінга «Володар мух» та Освальда Шпенґлера «Присмерк Європи». Вистава зачіпає дуже важливі у  час, коли кожен з нас переживає серйозний інформаційний та матеріальний тиск, важливо знайти те, що дозволить людям йти разом, довіряти один одному і не вигадувати між собою кордонів.
Коли:  о 20:00
Де:  Європейський культурний центр "Краків", Русанівська набережна, 12
Вартість: від 150 грн.

Вечір у кіно: "Війна химер" у Сквері Небесної Сотні


Як буде:  кожному з тих, хто прийде, організатори роздадуть фото Олега Сенцова, а далі всі Сенцови сядуть перед екраном просто неба, на зеленій галявині, а на екрані спочатку будуть ролики на підтримку кінорежисера, який взяв на себе ціною смертельної небезпеки для життя відповідальність за долю всіх українських політв`язнів в Росії.  Показ організовує Місто-сад за пропозицією СУК \ CUC.
Коли: о з 21:00 по 22:30
Де: СКВЕР НЕБЕСНОЇ СОТНІ, Михайлiвська, 24-26
Вхід вільний