Встановили рекорд: кияни подали проектів на понад 700 млн грн

Встановили рекорд: кияни подали проектів на понад 700 млн грн

У Києві завершилася реєстрація  проеків Громадського бюджету. Громадський бюджет-3 уже встановив рекорд. Про це повідомив Заступник міського голови-секретар Київради Володимир Прокопів.

- Маємо рекорд: 489 авторів зареєстрували 1171 проект на загальну суму понад 779 мільйонів гривень. Для прикладу: минулого року в рамках ГБ-2 було зареєстровано 821 проект. Цікавий факт: протягом цієї ночі ми побачили велику акумуляцію сил авторів ГБ – майже половина ініціатив була подана в останні кілька годин до завершення реєстрації. Голосування за проекти Громадського бюджету-2019 проходитиме у серпні та вересні. Однак підтримати можна лише ті, які пройдуть попередню експертизу. Ідеї-переможці будуть визначені наприкінці вересня, - написав Володимир Прокопів на своїй сторінці у Фейсбуці.

На реалізацію громадських ініціатив у 2019 році виділили 150 мільйонів гривень, що також є рекордом. Мінімальна вартість проекту ГБ-3 – 50 тисяч гривень, максимальна – 3 мільйони.

- Дякуємо, усім активним киянам! Громадський бюджет Києва: СПІЛЬНО, - наголосив Володимир Прокопів.

Найбільше проектів подано за категоріями "громадянське суспільство" - 332 проекти, "освіта" - 305 та "культура і туризм" - 79, а найменше в категорії "комунальне господарство і енергоефективність" - 5 проектів.

Нагадаємо, 25 квітня, стартувало подання проектів Громадського бюджету.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!