Навігатор 7-го червня: що цікавого в Києві

Навігатор 7-го червня: що цікавого в Києві

Подія дня: Церемонія нагородження «Коронація слова — 2018»


Сьогодні відбудеться найочікуваніша літературна подія року - Урочиста Церемонія нагородження «Коронація слова - 2018». Коронуватимуть п’єси, кіносценарії, пісенну лірику, романи, а також вручать Спецвідзнаки від партнерів. В рамках Церемонії відбудеться нагородження «Золотих письменників України» — 2018, авторів, наклади видань яких досягли 100 000 примірників.
Коли: о 17:00
Де:  у Колонній залі КМДА

Вечір у музеї: новий погляд на Трипілля


7 червня 2018 року в Національному музеї історії України відбудеться презентація виставки «Трипілля: культ, віра, храм», що відкриває світ релігійних уявлень представників трипільської культури. Буде представлено близько 250 оригінальних експонатів із фондів Національного музею історії України.
Коли: о 16:00
Де: Національний музей історії України, вул. Володимирська, 2.
Вхід на презентацію виставки вільний

Вечір театральний: "Русалії"


Киян запрошують на колоритну  театралізовану  виставу, що відтворює давній весняно-літній обряд вшанування культу предків, родовідної пам’яті з пісне-співами, магічними ритуалами, веселими танками, забавами.
Коли: о 19:00
Де: Київський академічний театр Українського фольклору "Берегиня" , вул. І. Миколайчука, 3 А
Вартість: 70 грн

Вечір з особливим змістом: нова локація на мистецькій мапі міста


Сьогодні відбудеться урочисте відкриття нової мистецької локації Lera Litvinova Gallery. Сучасний арт-простір, відомий знаковими проектами як в Україні, так і у Німеччині, Бельгії, США та ін. зустріне гостей за новою адресою у самому центрі міста.  Простір галереї поділений на зали, що віднесені до таких тем як «середовище», «цивілізація та релігія», «самоідентифікація».
Коли: о 18:00
Де: Lera Litvinova Gallery,  вул. Звіринецька, 47
Вхід вільний

Вечір музичний: Ніколо Паганіні від «Київської камерати»


Національний ансамбль солістів «Київська камерата» запрошує на концерт Нікола  Паганіні. У програмі:  Кампанела для скрипки з оркестром; Варіації на одній струні для контрабаса з оркестром; Концерт № 1 для скрипки з оркестром; I Palpiti, тема і варіації для скрипки з оркестром; Соната для альта і струнних; Концерт № 5 для скрипки з оркестром.
Коли: о 19:00
Де: Національна філармонія України, вул. Володимирський узвіз, 2
Вартість: 70-350 грн.

Тиждень українського кіно на підтримку Олега Сенцова


Cьогодні стартує кінотиждень, організований колегами Олега Сенцова.  Кінопокази українських стрічок мають донести глядачам максимум інформації про долю Олега та про долю інших кремлівських заручників. Сеанси супроводжуватимуть творчі групи фільмів, працюватиме фотозона. Благодійні кошти, зібрані на цих кінопоказах, будуть спрямовані на підтримку родини Олега Сенцова
Детальніше дивіться тут.

Виставка фіалок

7-10 червня у столиці відбудеться заключна в цьому сезоні виставка африканських фіалок. Також на виставці можна ознайомитись і придбати різноманітні сорти і типи африканських фіалок: стандарти і мініатюри, трейлери і химери, з пістрявим листям та листям типу girl, нові сорти та сорти «ретро». В перший день виставки за бажанням можна прийняти участь в конкурсі глядацьких симпатій і вибрати ту філку, яка більше сподобалась. Серед тих голосів, які обрали найбільшу кількість, буде розіграно комплект з листкових живців і брошура по вирощуванню.

Де: КП «Київський міський Будинок природи», вул.Рогнідинська,3 (ст.метро «Палац Спорту»)
Коли: 7-10 червня, 11-00 до 18-00, у неділю до 17-00.
Вхід вільний