Реконструкцію Шулявського шляхопроводу будь-що виконають за 17 місяців

Реконструкцію Шулявського шляхопроводу будь-що виконають за 17 місяців

 Шулявський шляхопровід у зв’язку із реконструкцією почнуть частково перекривати найближчими днями. Про це повідомив головний інженер КП «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд» Олександр Здольник.

Він додав, що реконструкція об’єкту має бути виконана, незважаючи на суперечки довкола неї, а заплановані роботи потрібно розпочати вчасно, аби забезпечити безпеку киян та гостей міста.

-Робота має бути виконана задля безпеки руху. Реконструкцію реально виконати за 17 місяців, на неї треба близько 811 млн грн, враховуючи компенсацію за знесення цеху № 5. Першу чергу намагатимемося закінчити вже до кінця цього року, хоча через вказані вище причини ми втратили два місяці дорогоцінного часу. Передбачених проектом на першу чергу коштів – 380 млн грн – вистачить, аби розпочати роботи із заміни шляхопроводу з його розширенням до шести смуг і відновити рух цією ділянкою, – сказав Олександр Здольник.

Другий етап передбачатиме будівництво ще двох з’їздів.

-Зараз ведуться переговори між КМДА й Урядом щодо передачі будівлі «Більшовика» у комунальну власність Києва. Також наразі напрацьовані схеми об’їздів на час реконструкції. Сподіваємося, що серйозних заторів вдасться уникнути, адже влітку транспортний потік у місті зменшений, – додав головний інженер комунального підприємства.

Олександр Здольник зауважив, що рух зношеним мостом продовжуватиметься до липня, попри незадовільний для експлуатації стан. Він також нагадав, що відтермінування робіт з реконструкції пов’язане з недобросовісними скаржниками в АМКУ та численними суперечками про різні концепції розв’язки. Під час останнього засідання профільної комісії до розгляду прийняли одну з версій реконструкції, однак зауваження щодо проекту не були враховані. Також наразі не визначено і виконавців цих робіт.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця, – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!