Навігатор 6-го червня: що цікавого в Києві

Навігатор 6-го червня: що цікавого в Києві

Подія дня: «АГРО-2018»

Ювілейна ХХХ Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2018» - одна з найбільших багатопрофільних аграрних виставок України та Східної  Європи. У заході братимуть участь близько 1250 учасників з 15 країн світу. На виставці буде представлено новинки сільгосптехніки, обладнання, а також сучасні агротехнології. Ну і (магніт для багатьх дорослих і дітей) свійські тварини і птахи.

Коли: з 6 червня 9:00 до 9 червня 20:00

Де: ВДНХ, пр-т Академіка Глушкова, 1

Вхід вільний

Вечір в кіно: «Гамлет: Камбербетч»


Британський театр у кіно запрошує на додатковий показ вистави «Гамлет: Камбербетч / Hamlet: Cumberbatch». Постановка Sonia Friedman Productions на сцені театру «Барбікан»... Королівська родина розвалюється на частини: король убитий, його підступний брат зійшов на трон. Принц Гамлет, впавши в розпач, змушений мстити за смерть свого батька - і сформована при дворі ситуація ставить під загрозу не тільки безпеку всієї країни, а й глузд принца.  Фільм-вистава демонструється англійською мовою з українськими субтитрами.

Коли: о 19:00

Де: Культурний центр «Кінотеатр «Київ», вул. Велика Васильківська, 19

Вартість: 190 грн.

Вечір музичний: 50 відтінків французької класики

У Домі МК відбудеться концерт- перформанс французької музики «50 відтінків Класики». Його влаштують Боднар Мар’яна – сопрано та Олена Тараненко – фортепіано. Вас запросять поринути у атмосферу кохання неймовірної Франції та насолодитися всіма тонкощами почуттів у творах Массне, Дебюссі, Равеля, Пуленка, Сен-Санса, Бізе, Форе, Деліба та справжнього французького шансону. Концерт відбуватиметься у формі розповіді-перформансу.

Коли: о 19:00

Де: Майстер Клас, вул. Богдана Хмельницького 57Б

Вартість: 200 грн., для студентів і пенсіонерів – 100 грн.

Вечір у музеї:  «Віддзеркалення» Ірини Акімової

Музейно-виставковий центр «Музей історії міста Києва» та Українська Асоціація Жіночих Досліджень в Мистецтві (UAFRA) представляють персональну виставку живопису Ірини Акімової «Віддзеркалення». Виставка київської художниці – новий, серйозний крок у дослідженні її творчої теми «К-квадрат (конструктивний компроміс)», пов’язаної із пошуком гармонічного розв’язання протиріч та конфліктів у сучасному світі засобами мистецтва.

Коли: з 11:00 до 19:00

Де: «Музей історії міста Києва», вул. Б.Хмельницького, 7

Вартість: дорослий – 45,00 грн., для пільгових категорій відвідувачів – 30,00 грн.

Вечір поетичний:  «Вірші крізь фото»

Киян запрошують на  незвичний вечір у якому заміксовано поезію та фотографію. Історія про те, як світлини Віктора Придувалова — відомого кліпмейкера та режисера, завіршувалися поетом Катериною Волошиною та склали разом із текстами фото-поетичний альбом. Буде можливість придбати книжки, отримати підписи та поспілкуватися з авторами. Voloshka читатиме вірші зі збірки і не тільки. Музично-шумове оформлення забеспечують VictOr та Mishukov.

Коли: о 19.00

Де: в затишному дворику літературно-артистичного клюбу ХЛАМ, що на розі вулиць Межигірської та Ярославської

Вхід вільний

Вечір в очікуванні відпустки: Лайфхаки мандрівника

Подорожі дають можливість відкривати та досліджувати світ, вивчати інші культури та історію, знайомитися із новими людьми. Однак багатьом не по кишені той відпочинок, що пропонують турфірми та перевізники. В Освітній  асамблеї вам розкажуть, як зробити свою мандрівку не лише цікавою, а й мінімально витратною! Khrystyna Zhuk відвідала 53 країни. Проїхала на велосипеді більше 2000 км через Грузію, Азербайджан і Іран. Доїхала автостопом в Марокко. Подорожує вже 5 років і готова поділитися своїм досвідом! На зустрічі дівчина розкаже про візи, лайфхаки, валізи (що з собою брати і як готуватись), можливі небезпеки, волонтерства, подорожі на велосипеді. Реєстрація: https://goo.gl/u3X99B
Коли: о 19:00

Де: “Освітня асамблея” , вул. Івана Мазепи, 3-Б (орієнтир – 18й під’їзд)

Вартість: (організаційні витрати і смаколики:) 30 грн, для студентів та членів “Клубу розумних людей”: 20 грн