ДЮСШ № 23 отримала власне приміщення

ДЮСШ № 23 отримала власне  приміщення

До Дня фізичної культури та спорту було відкрито нове приміщення Дитячо-юнацької спортивної школи (ДЮСШ) № 23 у Деснянському районі столиці. Привітати маленьких спортсменів та побажати їм нових звершень завітала заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко.

- Команда мера Віталія Кличка, розуміючи важливість розвитку дитячого спорту, розширює мережу ДЮСШ. Навіть у часи економічної кризи та військових дій міська влада знаходить можливості та кошти для вдосконалення умов навчання юних спортсменів. Так, на капітальний ремонт приміщення ДЮСШ № 23 з міського бюджету було виділено майже 1 мільйон гривень та ще 240 тисяч – на закупівлю спортивного обладнання, – зазначила вона.

Завдяки зусиллям київської влади, цього року вихованці школи мають змогу розпочати тренування в оновленому та відремонтованому приміщенні, яке обладнане сучасним спортивним інвентарем. - Зокрема, відкриття нового залу настільного тенісу дасть можливість залучити до занять ще більше маленьких спортсменів, які у майбутньому можуть прославити не лише Деснянський район чи наше рідне місто, а й усю Україну, – переконана Ганна Старостенко.

ДЮСШ № 23 Деснянського району м. Києва заснована у 2006 році як позашкільний навчальний заклад спортивного профілю, до 2015 року не мала власної спортивної бази. На сьогодні школа має три відділення з таких видів спорту: шахи, теніс та настільний теніс. Нині у ДЮСШ нараховується більше 350 вихованців. Протягом 2014-2015 навчального року у школі було підготовлено 6 майстрів спорту, 6 кандидатів у майстри спорту, 22 першорозрядника та близько 100 спортсменів масових розрядів.