Квітучі сакури перетворили парк Кіото на місце паломництва киян

Схоже, що кияни перейняли у японців традицію «ханамі». Це час, коли усі, від малого до великого вирушають у парки і сквери милуватися цвітінням сакури. Мешканці української столиці та гості теж мають таку нагоду, адже саме у нас, у парку Кіото, в Деснянському районі, росте найдовша алея квітучих сакур в Україні.













У ці «довгі» вихідні тут особливо велелюдно: молодь прогулюючись роблять cелфі на тлі квітів, художники з натури малюють пейзажі з квітучими деревами, і навіть письменники навідуються сюди за порцією натхнення.
-Я письменниця і працюю над новою книгою… У парк Кіото прийшла шукати музу. Книга про яку я пишу називається «У дружбі теж є почуття». Це історія про хлопця та дівчину, котрі були лише друзями. В подальшому головні герої зрозуміють, що їх об’єднують не тільки дружні стосунки, а й справжнє кохання, - розповіла письменниця Катерина Забушко.
У такі теплі сонячні вихідні прийти до парку Кіото з родиною величезне задоволення для багатьох родин.
-Нарешті з дружиною та дітьми проводимо вихідні разом, зазвичай так багато справ, що не знаходимо й можливості десь прогулятись, сьогодні у парк Кіото приїхали аж з Академмістечка, цікаво ж було подивитися на найдовшу в Україні алею з квітучих сакур, - коментує Атем Петренко.
Тож не зволікайте, беріть з собою, друзів, дітей, колег, навіть домашніх улюбленців і хутчіш милуватися весною у Кіото.
Нагадаємо, у Києві з’явився весняний мурал.
Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця, – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!