Поліцейські затримали крадія за 20 хвилин

Поліцейські затримали крадія за 20 хвилин

На затримання зловмисника працівникам поліції знадобилося майже 20 хвилин. Розпочато кримінальне провадження. Повідомляє Відділ комунікації поліції Києва.

Близько 19-ї години до чергової частини Дарницького управління поліції зателефонував чоловік та повідомив про те, що біля будинку на вулиці Харківське шосе його пограбували. На місце події терміново прибула слідчо-оперативна група.

Потерпілий правоохоронцям розповів, що до нього підійшов невідомий, штовхнув та відібрав мобільний телефон. За допомогою перехожих киянин повідомив про пограбування у поліцію.

За прикметами, які вказав заявник, оперативники розпочали пошуки правопорушника. За 20 хвилин у сусідньому кварталі помітили та затримали чоловіка, схожого за описом. Ним виявився непрацюючий 45-річний місцевий мешканець. Під час поверхневого огляду у затриманого виявили.

Слідчим відділом Дарницького управління поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до чотирьох років позбавлення волі. Вирішується питання про обрання затриманому міри запобіжного заходу.

Нагадаємо, у Києві на харабрі затримали директора лісозахисного підприємства

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.