Німецький урбаніст розповість киянам про останні тенденції управління містом

Німецький урбаніст розповість  киянам про останні тенденції управління містом

Департамент містобудування та архітектури запрошує киян на зустріч з відомим німецьким урбаністом Норбертом Нойхаузом. Протягом зустрічі можна буде послухати про останні тенденції у стратегічному управлінні містом. З власного досвіду, використовуючи німецькі кейси, вчений та політик розповість, яким чином вибудовувати системний підхід до управління і розвитку міста, знаходити оптимальні рішення для розв’язання соціальних проблем, ідентифікувати точки росту економіки міста, а також розвивати громадські простори міста.

Захід розпочнеться сьогодні, 11 вересня, о 18:30 за адресою: вул. Хрещатик, 32 (Департамент містобудування та архітектури, 2-ий поверх). На заході очікується послідовний переклад.

Норберт Нойхауз народився 1 жовтня 1953 року, вивчав економіку в університеті Бона, пізніше отримав ступінь доктора економіки в Сорбоні (Париж). Працював у ряді міжнародних організацій та компаній. У 1989-1999 роках був заступником мера німецького міста Трір, відповідав за економічний розвиток міста, туристичний сектор, громадський порядок і роботу служб із переробки відходів. Під час його перебування на посаді поруч з містом Трір було збудовано один найсучасніших заводів переробки сміття в Німеччині. Норберт Нойхауз також є автором книги «Цінності християнської демократії», яка перекладена на понад 20 мов. У 2013-му за активну допомогу молодіжним рухам та організаціям в Україні СБУ заборонило Нойхаузу в’їзд до нашої країни. Проте після Революції Гідності заборона була знята.