Тер’єр Козак – переможець у вишиванці

Тер’єр Козак – переможець у вишиванці

Наталя ПЛОХОТНЮК 

Кінологічна спілка України провела традиційну Міжнародну виставку собак 180 порід, що складалася із трьох заходів: «Золота пектораль», «Злато скіфів», «Софія Київська». На виставці були присутні близько 4,5 тисячі учасників з усіх куточків Європи, оцінювали собак експерти з 14 країн світу. 
Триденна виставка в Києві відбулася уперше, і це не випадково, це – своєрідна репетиція перед Євро Дог-шоу – Україна, яке заплановано на серпень 2017 року. 
Програмне виставочне «меню» радувало шанувальників екзотичного та спортивного дресирування показовими виступами з різних видів кінологічного спорту. Найменшими учасниками виставки були чіхуахуа, найбільшими – вовкодави-алабаї, кавказькі вівчарки й німецькі доги. Молоді кінологи демонстрували свої можливості у конкурсі «Юний хендлер». 
Тут же збирали пожертви для кінологів і собак, які служать у лавах української армії в зоні АТО та в Прикордонній службі. Кінологи КСУ передали Збройним силам, МВС і прикордонникам 30 собак. 
Кращим собакою виставки двічі став імпозантний фокстер’єр AgriaIcebreaker із Києва, а «Злато скіфів» отримав красень-чемпіон сибірський хаскі FloydMayweatherKarnavalda із Дніпропетровська. У номінації «бебіки», тобто «собачі малюки», перемога дісталася 5-місячному мопсику Мартину. За словами його власника, киянина Віктора Костенка, прискіпливе журі оцінювало не лише екстер’єр собаки, а й витримку та сміливість. 
Переможцем собачого параду вишиванок став чорний тер’єр Козак. На ньому були червоні шаровари, синій пояс і біла вишиванка. На голові пса красувалася папаха.