У межах спартакіади «Здоровий киянин» відбувся футзальний турнір

У межах спартакіади «Здоровий киянин» відбувся футзальний турнір

Олександр ПИРЛИК 

Минулими вихідними у спортивному комплексі «Наука-Спорт» відбувся кваліфікаційний турнір з футзалу «Кубок виклику». У змаганнях узяли участь вісім команд, які були розподілені на два квартети. 
За результатами групового турніру півфінальні зустрічі звели газовиків та медиків. «Київтрансгаз» упевнено переграв «Апарат «Укртрансгазу» з рахунком 4:1 та оформив собі путівку до фіналу. Друга півфінальна зустріч, «медичне дербі», закінчилась перемогою «Медицини катастроф» над командою КМКЛ №12 з рахунком 5:3. 
Володаря «бронзи» виявили в серії післяматчевих 6-метрових ударів (основний час закінчився бойовою нічиєю 2:2). Воротар «Апарату «Укртрансгазу» Олексій Омельченко парирував четвертий удар серії, і нагороди дісталися газовикам. 
- Я вірив, що хоч один удар, але я відіб’ю. Щиро кажучи, остання спроба виявилася невдалою для мого опонента, тому мені було зовсім нескладно відбити м’яч, – поділився секретом успіху голкіпер. 
Фінальна зустріч «Київтрансгазу» й «Медицини катастроф» теж потішила вболівальників. Упевненіше на майданчику почувалися газовики, і вже під час першої 15-хвилинки їм удалося двічі відзначитись у воротах суперника. Другу половину «Київтрансгаз» відіграв, як то кажуть, за рахунком і спокійно завершив матч на свою користь – 2:0. 
За умовами акції «Кубок виклику» капітан команди «Київтрансгаз» Андрій Франчук кинув виклик командам «Прикарпаттятрансгаз» та «Черкаситрансгаз», запросивши на футзальний турнір «Меморіал Олега Міненкова», який відбудеться у столиці 11–13 вересня.