Центральну бібліотеку для дітей перетворили в хаб

Центральну бібліотеку для дітей перетворили в хаб

Центральна  бібліотека ім. Т. Г. Шевченка для дітей перетворилася із звичайної книгозбірні на сучасний простір спілкування - справжній бібліохаб.  За словами першого заступника директора Департаменту культури КМДА Сергія Анжияка, столичні бібліотеки готові до таких якісних змін, тому адаптація їхнього простору під запити та потреби сучасних користувачів – на часі. Про це повідомили в прес-службі КМДА.

- Перетворення бібліотек на сучасний публічний простір має бути виражене і в плануванні простору, і в зміні контенту та принципів формування програм. Потрібно не просто організувати доступ до книги, а розширити засоби  отримання знань та інформації завдяки новим підходам та сучасним технологіям. Бібліотеки пройшли тривалий шлях від місця де зберігаються книги, до відкритих багатофункціональних просторів із широким спектром послуг, і ці зміни мають продовжуватися, – підкреслив Сергій Анжияк.

Під час реконструкції дитячої бібліотеки, що на просп. Перемоги, 25-А, замінили фасадні склопакети, перебудували вхідну групу, оновили інтер’єр. Нові приміщення адаптовано для людей із особливими потребами. Також придбано нове обладнання, що дозволило відкрити багатофункціональну, мультимедійну залу, впровадити автоматизовану книговидачу та облік. Загалом на вказані роботи з міського бюджету протягом трьох років виділено близько 5 млн грн. На 2018 рік у бібліотеці заплановано заміну меблів, завершення інтер’єрних робіт та запуск оновленого сайту.

Міська влада і надалі вкладатиме кошти в створення таких бібліотечних центрів, бібліохабів, запевнив Сергій Анжияк.

У рамках офіційного відкриття відбулася екскурсія книгозбірнею, презентація проектів та нових напрямів роботи, зустрічі з письменниками та видавцями, презентація книжкових новинок.

Нагадаємо, у бібліотеці запрацював творчий інкубатор.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!