Що буде з Лук'янівською площею

Що буде з Лук'янівською площею

В столиці  затвердили проект реконструкції Лук'янівської площі. Закінчити її, за прогнозами чиновників, зможуть вже в 2017 році.

 Крім нової розв'язки, на перетині вулиць Дегтярівській, Мельникова та Артема з'явиться ТРК, а історичні будівлі ХХ століття - колишнє трамвайно-тролейбусне депо і електростанцію - впишуть в споруду майбутнього торгового комплекса.Зараз на місці майбутнього ТРК (площа якого складатиме 18700 квадратів) щосили йдуть будівельні роботи. 

- Тут будуть магазини одягу для городян з різним рівнем доходу, продовольчий гіпермаркет, спортивний супермаркет, боулінг-клуб, кінотеатр з 7-8 кінозалами, кафе і ресторани, підземний паркінг більш ніж на тисячу паркомісць, а на даху торгового центру - зелена зона , - розповідає гендиректор компанії-забудовника Михайло Меркулов.

Але головною родзинкою ТРК стануть відреставровані пам'ятники архітектури - будівлі депо і електростанції, які впишуть в будівлю майбутнього центру. них планують відкрити арт-галереї. Після реконструкції зміниться також Лук'янівська площа і прилегла до неї територія.

- Буде реорганізована транспортна розв'язка і пішохідна зони з комфортним входом з вул Артема, а на самій площі можна буде проводити концерти і фестивалі. З метою збільшення пропускної здатності запланована реконструкція вулиць (з ремонтом трамвайних колій) в межах вул Бердичівській, Дегтярівській, Дмитрівської та Коперника, прилеглих до метро Лук'янівська , - пояснює Меркулов.