За органічними продуктами прямуєм на Контрактову

За органічними продуктами прямуєм на Контрактову

"Чисті" продукти, овочі та фрукти вирощені без жодної хімії, можна буде придбати 12 вересня з 9:00 до 19:00 на Контрактовій площі, де за підтримки Київської міської державної адміністрації відбудеться Сьомий Всеукраїнський ярмарок органічних продуктів.

За інформацією Департаменту промисловості та розвитку підприємництва, цього року виробники з усієї України запропонують до уваги відвідувачів сертифіковані органічні овочі, фрукти, ягоди, молоко, молочні та м’ясні вироби, крупи, борошно, мед, соки, напої, сиропи, повидло, тощо. На гостей чекають дегустації органічних молочних продуктів та напоїв, конкурси, розіграш призів, можливість насолодитись чудовою музикою та піснями від відомих українських митців та творчих колективів. Професійні кухарі порадують приготовленими винятково з органічних інгредієнтів юшками, смаженими кабанчиками, ковбасками та іншими наїдками.

- Федерація органічного руху України спільно з партнерами вчергове організовують цей ярмарок зважаючи на актуальність та постійно зростаючу потребу населення у здорових, натуральних, екологічно безпечних, органічних, сертифікованих за міжнародними стандартами продуктах харчування, - наголошують у Департаменті.