Віталій Кличко привітав Національний університет фізичного виховання та спорту України з 85-річчям

Віталій Кличко привітав Національний університет фізичного виховання та спорту України з 85-річчям

Столична влада докладає максимум зусиль для розвитку спортивної інфраструктури міста. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час привітання колективу та студентів Національного університету фізичного виховання та спорту України з 85-річчям навчального закладу.

- Я хочу подякувати всьому колективу університету та всім тим людям, які в ці складні часи докладають максимум зусиль та витрачають сили на те, щоб університет залишався одним з провідних навчальних закладів, – сказав Віталій Кличко.

Мер зауважив, що нині дуже багато талановитих фахівців у сфері спорту їдуть працювати за кордон. Тому нині вкрай важливо створити в Україні не менш гідні умови для праці.

- Наші фахівці мають колосальний досвід та знання, великий талант та бажання нових звершень. Ні для кого не секрет, що вітчизняний спорт та досягнення наших спортсменів – одна з візитівок України, – додав Віталій Кличко. Він підкреслив, що важливим питанням є належне фінансове та соціальне забезпечення спортсменів.

- При спортивному мері місто не може бути неспортивним, –  пожартував Кличко. –  Столична влада приділяє дуже багато уваги та зусиль для відновлення та розвитку спортивної інфраструктури, – сказав він. Зокрема, підкреслив Віталій Кличко, робиться все для відновлення столичного велотреку, будується велодоріжка з Троєщини до центру Києва, відкрито понад 100 спортивних майданчиків, модернізуються стадіони та спортивні секції.

Віталій Кличко також вручив подяки працівникам Національного університету фізичного виховання та спорту.