Ukrainian Fashion Week: дизайнери акцентують увагу на прозорих та шовкових тканинах

Ukrainian Fashion Week: дизайнери акцентують увагу на прозорих та шовкових тканинах

3 лютого стартував  Ukrainian fashionweek! Дизайнери віддали перевагу стриманій кольоровій  гамі: чорний, сірий, темно-синій, червоний. З світлих відтінків - пастельні: ніжно-рожевий, світло-блакитний, бежевий, білий.

Також зробили акцент на прозорому та шовковому одязі. На відкриття сезону прийшли співачки, дружини політиків, бізнесмени, українські топ-моделі, спортсмени та їх діти.

У перший день свої колекції показали POUSTOVITGASANOVAОлена Буреніна, а на завершення FROLOV.

Відкрила тиждень моди Лілія Пустовіт. Дизайнер демонструє речі із шовкової тканини. Пропонує комбінувати елегантне з брутальними.

Серед гостей першого дня показів і Світлана Вольнова.

– Я обожнюю українських дизайнерів, серед моїх фаворитів Олена Голець. На відкриття я прийшла саме в її вбранні. Олена особлива жінка, я  просто обожнюю її як дизайнера, -  прокоментувала Світлана Вольнова, українська телеведуча.

Співачка Слава Камінська, дебютвала в ролі моделі. У залі її підтримували чоловік з сином. На подіум вийшла Слава в одязі Ельвіри Гасанової.

 – З Ельвірою ми працюємо вже не перший рік разом. Вона відчуває мій настрій в одязі, створює для мене особливі речі, які підкреслюють мою натуру. Я  з великою гордістю  позувала на подіумі демонструючи її одяг, - коментує солістка групи «Не ангели».

Дизайнерка створила колекцію костюмів у стилі мінімалізм, головними елементом в її образах стали шкіряні ремені та джгути.

Сама ж модельєр обожнює свою колегу Катю Сільченко.

Мені шалено подобається Катя СільченкоВона завжди дуже незвично одягнена. Можна виглядати стильно в білій сорочці і класичній спідниці, але Катя може одягнути сукню з рожевими пір'ям або шовковий топ і буде виглядати приголомшливо, - поділилася враженнями Ельвіра Гасанова.

Серед шанувальників Катерини Сільченко була помітна колишня солістка українського гурту «ВІА Гра» СантаДімопулос. 

– Вбрання Катерини, завжди яскраве та оригінальне. Її одяг створює настрій, - розповідає Санта Дімопулас.

 Головний продюсер UFW наполегливо працює над тим аби українська мода вийшла на світовий рівень.

– Не  втомлюсь повторювати, що мода – це не лише одяг і аксесуари. Інновації,  технології,  думки та вчинки, це теж мода.  Ми пишаємось нашими партнерами, з якими  щосезону створюємо модну екосистему в Україні. Заявити про актуальність бренда  і показати  це – результат праці багатьох людей. Цього року команда наших партнерів поповнилася потужними світовими брендами:  MARYKAYVODA.ua та UBER– коментує Головний продюсер UFW Володимир Нечипорук.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.