Якщо за місяць ЖЕДи Оболонського району не поліпшать виконання заявок киян, то будут санкції

Якщо за місяць ЖЕДи Оболонського району не поліпшать виконання заявок киян, то будут санкції

Житлово-комунальна інспекція міста Києва здійснила службову перевірку близько 10 ЖЕД Оболонського району. Інспектори перевіряли факти зловживань із боку комунальників, беручи за основу звернення киян, які надійшли до Контакт-центру міста Києва (15-51). Про це йшлося під час оголошення результатів цих перевірок в Оболонській районній в місті Києві державній адміністрації.

Ми маємо факти некомпетентної поведінки та невиконання заявок мешканців, особливо у зоні обслуговування ЖЕД 501, 506, 510, 513 та 514. Вони стосуються нарікань людей на керівників дільниць, яких звинувачують у халатному ставленні до виконання своїх посадових обов’язків, зловживанні ним, хамстві та грубощах. Ці факти є підставою для дисциплінарних покарань, а можливо й кадрових рішень, які будуть неодмінно прийняті до тих керівників, які не виправлятимуть свою роботу, – запевнив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

За інформацією Контакт-центру міста Києва, Оболонський район на сьогодні має негативну динаміку розвитку на фоні інших районів за критеріями професійності та благоустрою території.

- Оболонь має місяць до повторної перевірки нашою інспекцією дисципліни виконання заявок людей. Якщо ми не побачимо зміни загальної картини, то покарання стосуватимуться не лише керівників ЖЕД, але й представників районної влади, – заявив він.