Фотовиставка: Будуючи життя після переселення

Фотовиставка: Будуючи життя після переселення

Запрошуємо на фотовиставку «Минуле. Теперішнє. Майбутнє. Будуючи життя після переселення», яка розпочнеться 1 лютого у Центрі сучасного мистецтва М-17 у Києві. Виставка зображає життя переселенців, які через конфлікт на сході України залишили свої оселі та знайшли нові домівки у Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях. Основну увагу автори приділяють людям, які були вимушені почати нове життя, а також тим, хто їм у цьому допомагає.

Наразі на території вказаних областей німецькою компанією GIZ, що діє за дорученням Уряду Німеччини, здійснюється близько 800 проектів, націлених на інтеграцію вимушено переміщених осіб.

Саме інтеграцію ВПО у громадах зафіксовано на нашій фотовиставці. Вона складається з робіт Максима Дондюка, українського фотографа, відомого своїми творами про Майдан та конфлікт на Cході країни.

Термін роботи виставки: 1 лютого — 11 лютого 2018 року.

Вхід вільний.