На турботу про киян мають витратити більше 1,6 мільярда гривень

На турботу про киян мають витратити більше 1,6 мільярда гривень

1,665 мільярда гривень передбачено бюджетом міста Києва на 2018 рік на реалізацію міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам». Це майже на 107 мільйонів гривень більше, ніж у 2017 році. Про це повідомив директор департаменту соціальної політики Юрій Крикунов під час брифінгу.

-У цьому році на реалізацію міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» бюджетом Києва передбачено 1,665 мільярда гривень. Це майже на 107 мільярдів гривень більше, аніж минулого року! Ми розуміємо важливість заходів програми і тому намагаємось щороку збільшувати обсяг її фінансування, – сказав Юрій Крикунов.

Також очільник департаменту соціальної політики зазначив, що бюджетом столиці на 2018 рік передбачені досить суттєві кошти й на програму «Соціальне партнерство».

Окрім того, на одному з найближчих пленарних засідань Київради депутатам буде запропоновано внести зміни до вказаних програм.

-Сподіваюсь, що депутати проголосують за відповідні зміни в цих програмах на 2016-2018 роки, які передбачають фінансування низки важливих соціальних ініціатив. І вже тоді можна буде більш конкретно говорити про додаткові соціальні гарантії для киян, які цього потребують, – зауважив Юрій Крикунов.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!