До Дня фізичної культури та спорту у столиці відбудеться ІІІ Фестиваль спорту та здорового способу життя

До Дня фізичної культури та спорту у столиці відбудеться ІІІ Фестиваль спорту та здорового способу життя

12 вересня о 16:00 у Парку культури та відпочинку «Перемога» (бульвар Перова, 2) з нагоди Дня фізичної культури та спорту в рамках Всеукраїнського Олімпійського тижня відбудеться ІІІ Фестиваль спорту та здорового способу життя. Про це повідомляють у Дніпровській РДА.

Мета заходу – залучення широких верств населення до систематичних занять фізичною культурою та масовим спортом, популяризація здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, підтримка дружніх відносин між спортивними клубами та громадськими організаціями спортивного профілю.

Організаторами Фестивалю є відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації та Благодійний фонд «Дніпровський». Партнер фестивалю – Всеукраїнська професійна спілка працівників фізичної культури та спорту.

Учасників та гостей Фестивалю чекає зустріч із відомими українськими спортсменами, свої показові виступи продемонструють вихованці районних дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спортивних клубів та підліткових клубів районного центру з роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання.

У програмі Фестивалю передбачено проведення благодійної акції зі збору коштів на виготовлення та встановлення інклюзивного дитячого ігрового майданчика для дітей з обмеженими фізичними можливостями, який мають встановити на території відділення соціальної реабілітації дітей із затримкою психічного і фізичного розвитку, порушеннями центральної нервової системи та ранньої реабілітації дітей-інвалідів ТЦСО Дніпровського району м. Києва (вул. Курнатовського, 7-А).