Як і де «поставити на ноги» дитину з інвалідністю у Києві [фото відео]

Як і де «поставити на ноги» дитину з інвалідністю у Києві [фото відео]

Рік тому, напередодні новорічних свят у Києві відкрили  після реконструкції  Київський міський центр реабілітації дітей з інвалідністю. Суперсучасний реабілітаційний заклад створили із звичайного дитячого садка.


За рік була сформована команда фахівців, відкрито курси комп’ютерного програмування для дітей, сучасний Монтесорі-простір, започатковано тренінги для батьків, до закладу приїжджають закордонні фахівці. Дітки знайомилися на тематичних святах із поліцією, байкерами, пожежниками, спортсменами, світовими знаменитостями. Дітки  уперше в світі брали участь у   феєричному Віденському балі.


-Тривоги і радощі, успіх і щоденна копітка праця наших фахівців спільно з батьками, аби дітей в прямому сенсі «поставити на ноги», - ось що міститься у кожній хвилині цього першого та незабутнього року для нашого Центру. Ми вдячні усім, хто працював з нами пліч-о-пліч – це майже 2 000 родин, які обрали наш Центр, нашим партнерам і меценатам, місцевій владі і громаді! – сказала директор Центру Альона Терещенко.

Контакти центру реабілітації дітей з інвалідністю: м. Київ, вул. Олени Теліги 37-Г, тел. 044-467-22-44.