Знайти вбивць Ірини Ноздровскої під МВС вимагають понад 200 активістів

Знайти вбивць Ірини Ноздровскої під МВС вимагають понад 200 активістів

Під стінами Головного управління Національної поліції в Києві зібралися небайдужі кияни, які вимагають знайти і покарати тих, хто винен у смерті адвоката Ірини Ноздровскої.

Один із учасників мітингу спробував вчинити  самосуд та напав на Голову обласної поліції Дмитра Ценова, звинувативши його у злочині.

Як запевнив начальник ГУНП в Київській області Дмитро Ценов,  версію самогубства не розглядають і докладуть максимум зусиль для розслідування.

Як повідомлялося, правозахисниця, юрист Ірина Ноздровська, яка проживала в с.Демидів Вишгородського районі Київської області, зникла 29 грудня 2017 року. Її знайшли мертвою 1 січня у річці. Тіло направлено на судово-медичну експертизу. Відкрито кримінальне провадження за фактом умисного вбивства.

Також у поліції зазначили, що перевіряють, чи слідкували за Іриною напередодні її зникнення - відпрацювали  20 камер, які були на шляху Ірини від роботи до її будинку.

- Якщо не буде проведено розслідування по справі громадської діячки, тоді це загрожує тим, що усі "незгодні" будуть плавати в озерах та річках! Ми не допустимо, щоб нам замилювали  очі, - говорить  мати загиблої Катерина Дуняк.

Батько загиблої Сергій Дуняк, розповів, що тіло Ірин знайшли неподалік приміщення, де знаходиться колишній суддя Вишгородського районі. На його думку, це вказує на те, хто є злочинцем.

- Створили ініціативну групу по справі умисного убивства правозахисниці Ірини Ноздровської , о 20 00 годині очільник поліції Київської області буде звітувати перед громадою про результати розслідування вбивства . Державну охорону доньці Ірини Анастасії надано. Тримаємо ситуацію під громадським контролем, - повідомив  на своїй сторінці у Фейсбуці активіст   Михайло Ковальчук.

Нагадаємо, мітингувальники збиралися  вимагати залучення усіх можливих сил у пошуках вбивці Ірини Ноздровської, а також надати охорону доньці Ірини Анастасії.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.