Навігатор на 2 січня: що цікавого в Києві

Навігатор на 2 січня: що цікавого в Києві

День з особливим змістом: безплатна екскурсія Києвом

Другого січня киян запрошують на безкоштовну екскурсію містом (Free walking tours Kiev). Насолоджуються Києвом, його прекрасними вуличками, правдивими, і не завжди, історіями. Він привітний та щирий, головне його любити… Сьогодні екскурсовод Євгенія поведе «Від ялинки до Липок: з нотками Різдвяних свят». Вартість безкоштовно, але вдячність у вигляді«Чаю» і відгук на сайті завжди будуть викликати позитивні і радісні емоції у організаторів.

Коли: о 13:00

Де: Софіївська площа, зліва від входу до Софії Київської

Реєстрація

День у кіно: «Фердинанд» для батьків з малюками

 2 січня відбудеться сорок четвертий сеанс у рамках проекту «0+: Кіно для батьків з малюками»! Дивитимемося комедійну анімаційну стрічку "Фердинанд". Це – історія про чемного бика, якого навіть важко собі уявити. Безтурботному життю на сімейній фермі настає кінець, коли Фердинанда відправляють до школи бойових биків, де його лагідна та миролюбна вдача вступає в суперечку з норовом одноплемінників. За підтримки екзальтованого козла на ім’я Лупе й ватаги шалених їжаків, Фердинанду вистачає мужності лишитися самим собою, влаштувавши «велику втечу» разом з новими друзями до милої його серцю домівки. 

Коли: з 10:00 по 13:00

Де: кінотеатр «Жовтень»

Вартість: від 45 до 95 гривень

Вечір музичний: святковий концерт хору «Хрещатик»


Звучатимуть кращі композиції з програм популярної музики колективу.
Гарантовані: якісна музика і справжній драйв.
Очікуються прем’єри.

Коли: з 18:00 по 19:00

Де: Софійська площа

Вхід вільний

Вечір лекційний: Історія архітектури за 120 хвилин. Від неоліту до ХІХ століття

У той час, як Європа оздоблювала палаци, в Південній Америці росли піраміди ацтеків. Як розвивалась архітектура в різних культурах та епохах? Як зрозуміти, де який стиль, та не сплутати класицизм і готику?  120 хвилин, щоб розібратись в архітектурі і дізнатись, як вона відповідає на запити суспільства. Gleb Ushakov розповість все про естетику минулого та архітектурні конструктори модернізму. 2 години, щоб зрозуміти, що таке базиліка та хто збудував Стоунхендж.

Коли: з 18:30 по 20:30

Де: Освітная станція 31В1, вул. Пушкінська 31-в-1.

Вартість: 450 грн.

Перекриття місяця:  непроїзний центр

На час проведення новорічних та різдвяних заходів у столиці, з 2 грудня 2017 року до 31 січня 2018 року, на вул. Хрещатик щосуботи, щонеділі, у святкові та неробочі дні буде дозволено рух транспортних засобів.

Варто зауважити, що до 31 січня буде обмежено рух транспортних засобів (окрім міського наземного пасажирського транспорту, який працює у звичайному режимі) вздовж Володимирського проїзду – від будинку № 23 на вулиці Софіївській до Михайлівської площі та на вул. Володимирській – від Рильського провулку до Володимирського проїзду.

Прогноз погоди  від синоптиків Українського Гідрометцентру

 2 січня синоптики обіцяють вдень +3-5  градуси. Вдень та вночі незначні опади.