Біля Видубичів у Києві згоріли кіоски з квітами

Біля Видубичів у Києві згоріли кіоски з квітами

Вчора в Голосіївському районі на Печерській дорозі біля ст. метро "Видубичі" о 18:40 ліквідовано загорання у групі кіосків. В наслідок пожежі згорів кіоск з продажу квітів, частково пошкоджено сусідній кіоск, та для перевірки вскрито 2 сусідніх. На щастя, потерпілих немає.

-За останній рік вже не одноразово трапляються загоряння в МАФах, таке відношення власників до пожежної безпеки в спорудах не припустимо. Адже безпека людей повинна бути на першому місці. А власники повинні нести відповідальність за порушення норм безпеки, - коментує типову ситуацію перший заступник директора департаменту благоустрою КМДА Тарас Панчій.

Тарас Панчій також повідомляє, що департамент міського благоустрою мав чіткий план на рік – до кінця 2017 року демонтувати близько 1,5 тисячі незаконних тимчасових споруд. На наступний рік стоїть завдання взагалі закрити питання незаконно встановлених тимчасових споруд у столиці. Саме для цього наступного року департамент запланував залучити додаткову кількість демонтажних бригад. У планах міста – повна реконструкція Дарницької площі. І тому усі незаконні тимчасові споруди на її території будуть демонтовані в першу чергу. Демонтажу не підлягатимуть ті МАФи, які законно і в повному обсязі отримали всі дозвільні документи на розміщення.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!