Визначено найкращі ЖЕДи Києва [список]

Визначено найкращі ЖЕДи Києва [список]

Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дарницького району м. Києва» отримала перше місце у міському рейтингу якості надання послуг за четвертий квартал 2017 року. Чотири комунальні житлово-експлуатаційні дільниці (ЖЕД) Дарницького району увійшли до переліку кращих за підсумками квартального рейтингування. Про це під час наради з представниками районних комунальних служб заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

-Рейтинг виявляє десятку найгірших ЖЕДів, щодо яких прийматимуть кадрові рішення, – 17 працівників керівничої ланки вже звільнені на основі цих показників. Однак ми повинні відзначати і кращі колективи, які в тих же умовах демонструють належну роботу. Це один із елементів мотивації для робітників і можливість уникнути хронічної нестачі кадрів. За результатами оцінки за четвертий квартал 2017 року найкращі показники роботи продемонстрували Дніпровський ЖЕД-406, Оболонський ЖЕД-515, Деснянський ЖЕД-316, Дарницький-ЖЕД-204, Дарницький-ЖЕД-208, Голосіївський-ЖЕД-109, Дарницький ЖЕД-206, Дарницький-ЖЕД-205, – сказав заступник голови КМДА.

Петро Пантелеєв зазначив, що загальноміський рейтинг комунальних ЖЕДів Києва формується на основі наступних критеріїв: звернення киян на гарячі лінії 1551 та 1557; чистота будинків і дворів, освітлення місць загального користування, протиаварійна робота в робочий час, поточна оплата послуг, кількість скарг на грубу поведінку та хамство працівників.

-Ми системно працюємо над тим, аби рівень сервісу в комунальних ЖЕД ставав кращим і доступнішим, аби стереотип про структури, що не реагують на звернення людей і не виконують свої зобов’язання, був зламаний. Це непросто, зважаючи на те, що роками питанню клієнтоорієнтованості ЖЕДів не приділяли належної уваги, не кажучи вже про питання розвитку та управлінських удосконалень, – сказав Петро Пантелєєв.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!