У Києві демонтують незаконні МАФи в першу чергу на Печерську і Солом'янці

У Києві демонтують незаконні МАФи в першу чергу на Печерську і Солом'янці

«Київблагоустрій» продовжує прибирати незаконні МАФи  по всьому місту, в тому числі й нелегальні ялинкові базари. Тож продавцям ялинок краще не поспішати у столицю «за довгою гривнею».

Комунальне підприємство «Київблагоустрій» працюватиме до 31 грудня, бо має плани увійти у 2018 з показником у 1,5 тисячі демонтованих незаконних МАФів.  

-Чим більше демонтуємо зараз, тим більше шансів у наступному році закрити питання незаконних тимчасових споруд. Зараз готується повна реконструкція Дарницької площі, тому усі незаконні кіоски там будуть прибрані в першу чергу, - розповів перший заступник департаменту міського благоустрою КМДА Тарас Панчій. – Протягом 2017 року забрали з вулиць 1458 МАФів, засобів пересувної торгівлі та літніх кафе. Їх вивозять на п’ять штрафмайданчиків, але забрати це майно власники зможуть, коли відмінять мораторій на його видачу.

-Зараз займаємося переважно Печерським і Солом’янським районами, де закінчились конкурси для підприємців на розміщення кіосків за затвердженою комплексною схемою. Всі тимчасові споруди, що поза комплексною схемою, демонтуємо. Усі інші райони чекає те саме. - заявив Тарас Панчій у програмі ТРК «Київ»

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.