Кава, прихильники Порошенка та націоналісти з фаєрами: що відбувалось сьогодні на Майдані [фото, відео]

Кава, прихильники Порошенка та націоналісти з фаєрами: що відбувалось сьогодні на Майдані [фото, відео]

На Майдані зібрались прихильники Порошенка, щоб "попити кави". Про це повідомляють органіхатори події на своїй сторінці у Facebook.

Сотні учасників акції зібралися, щоб "показати суспільству трохи іншу картинку, на відміну від щотижневих політичних вакханалій і спроби штурму Жовтневого палацу". Багато хто п’є каву. Учасники зібрання також оприлюднили фото, на якому мітингарі їдять київський торт марки «Рошен».

Взяти участь в акції вирішили і націонвлісти, що діяли не по мирним правилам прихильників президента. Активісти "Національного корпусу" над "Глобусом" розгорнули банер "Мішу - в Грузію, Петю - в Гагаузію" і запалили фаєри.

- Національному Корпусу набрид довготривалий цирк головними клоунами у якому є чинний президент України Петро Порошенко та третій президент Грузії Міхеїл Саакашвілі. Тому сьогодні до прихильників Порошенка, які зібралися "просто попити кави на Майдані", ми принесли особливий "десерт". Він має сподобатися не тільки "кавоманам", але і їхнім опонентам з-поміж прибічників грузина Саакашвілі, - пишуть активісти на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, через сутички під Жовтневим палацом постраждало 60 нацгвардійців.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.