Реконструкція Одеської траси біля Києва продовжується: пішоходи з Чабанів тепер у безпеці

Реконструкція Одеської траси біля Києва продовжується: пішоходи з Чабанів тепер у безпеці

В селищі Чабани поблизу Києва відкрито надземних пішохідний перехід над проїжджою частиною траси М05. Перехід відкрили міністр транспортної інфраструктури Володимир Омелян та голова РПЛ Олег Ляшко.

Важливий дорожньо-транспортний об’єкт сприятиме безпеці руху, адже наземний його варіант мало того, що знижував швидкість руху машин але ще й був вкрай небезпечним для пішоходів. За даними поліції, за останні роки тут загинуло 40 людей. Про це повідомляється на сторінці у Фейсбук Володимира Омеляна. Повідомляється, що додатково тут будуть встановлені ще й ліфти для маломобільних груп населення для доставки людей на перехід.

Водії – кияни знають, що потрапляти в корки на в’їзді-виїзді з Києва, які трапляються на вихідні дні, вкрай неприємно. Реконструкція Одеської траси, зокрема біля Києва, почалася влітку 2013 року. Конкорс біля Чабанів мали відкрити в середині 2014 року.

Нагадаємо, за проектом було передбачено розширити її проїжджу частину до шести смуг на ділянці від 17-го до 26-го кілометра (від Чабанів до транспортної розв'язки перед Васильковом) і встановити світлофори в Віті-Поштовій, Мархалівці і Глевасі.

Передбачено було ремонт трьох транспортних розв'язок у двох рівнях, реконструкція семи шляхопроводів і чотирьох підземних переходів. Додатково мало бути побудовано11 надземних пішохідних містків- конкурсів  та 26 автобусних зупинок.

В рамках ремонту Одеської траси в населених пунктах Віта-Поштова, Глеваха, Митниця, Ксаверівка, Гребінки, Саливонки і на околицях Білої Церкви мали облаштувати місцеві проїзди і тротуари, встановити шумозахисні екрани, змонтувати освітлення в населених пунктах біля дороги, автобусних зупинок, пішохідних переходів і в місцях розвороту автотранспорту.

Таких безпечних конкорсів на Одеській трасі ще невистачає

Фото: hromadske