З понеділка хліб у Києві не подорожчає

З понеділка хліб у Києві не подорожчає

24 грудня закінчується трирічний термін, на який КМДА і «Київхліб» уклали угоду про соціальні ціни на три види хліба у 150 фірмових кіосках цього підприємства. Почім же насущний продаватимуть тут з понеділка?

Голова правління ПАТ «Київхліб» Володимир Череда у відповіді «Вечірці» радить киянам не скуповуватися наперед найближчої неділі, адже переговори щодо нової соціальної ціни ще тривають. Столичні пекарі прогнозують, що завершитися вони можуть десь за місяць. Тут запевняють, що впродовж усіх новорічних свят так званий соціальний хліб продаватимуть за старими цінами, незмінними від серпня 2014 року: 950-грамовий «Український» - 5,25 грн, 650-грамовий «Пшеничний» - 4,05 і півкілограмовий батон - 4,15 грн. У «ринковій» торговій мережі ці види основного продукту коштують у 2-2,5 рази дорожче.

– А коли 2014-го ми з міськадміністрацією підписували інвестиційну угоду, то різниця становила 15 копійок, – заявив Володимир Череда.

Нагадаємо, що в інтерв’ю «Вечірці» у жовтні Володимир Вікторович прогнозував нову соціальну ціну «десь мінус 15-20 відсотків від ринкової».

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.