У Києві офіційно стартував фестиваль «Льодовиковий період»

У Києві офіційно стартував фестиваль  «Льодовиковий період»

На Співочому полі відкрили святковий новорічний фестиваль «Льодовиковий період».

Участь у відкритті фестивалю взяли директор Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Андрій Фіщук, начальник управління екології та природних ресурсів Андрій Мальований, генеральний директор КО «Київзеленбуд» Михайло Наконечний, співорганізатор фестивалю, керівник «Гранд Евент» Денис Погорєлко.

- На території Співочого поля щорічно відбувається чотири квіткових виставки. Тепер ми хочемо порадувати усіх свіжими квітами посеред зими. Запрошуємо всіх киян і гостей міста на Співоче поле, щоб у них був справді святковий настрій. Сподіваємося, що такий зимовий фестиваль стане традиційним і щороку збиратиме все більше відвідувачів, – сказав генеральний директор КО «Київзеленбуд» Михайло Наконечний.

Унікальна виставка - букети у кризі, дійсно вражає. Аби виготовити таку композицію, потрібно 3-4 дні. Технологія виробництва - секретна. Утім, трішки про те, як створюють таку красу, ми все-таки дізналися. Найважливіше - каже скульптор - спеціальна вода.

-Ось, ви бачите, скульптура не просто прозора, вона навіть з таким блакитним відливом. Це свідчить про те, що дуже чистий матеріал використовувався. Квіти натуральні. У цьому і криється секрет заморозки, щоб залишалися натуральні кольори. Тому що при заморожуванні, якщо на деревах залишаються листочки, вони змінюють свій колір - жовтіють. А тут - все яскраво, барвисто і соковито , - розповідає скульптор Євгеній Голік.

Таких букетів тут - 20. Кожен зі своєю ідеєю.

-Квіткові композиції від весільного букету до спеціальної композиції з яскравими овочами та фруктами, - коментує прес-секретар КО «КиївЗеленбуд» Карина Конопленко.

На Співочому полі можна покататися на спеціальних сніжних гірках. Які, між іншим, найдовші для  Києва. Для спуску на тюбах (три дорослі траси довжиною 70 м і три дитячі - довжиною до 30 м). Також дітлахи зможуть покататися на собачих упряжках зі справжніми сибірськими хаскі, та відвідати контактний зоопарк з цуценятами порід самоїд, хаскі, лайка і маламут.

- До речі кожна дитина зможе відвідати Санта Клауса, загадати бажання,а також зона дитячих атракціонів, фудкорти, 5 майданчиків з теплими покривалами і гарячим глінтвейном, зимові ярмарки, магазинчики з солодощами, медом, вовняними виробами, оригінальними подарунками і сувенірами. Схили парку прикрашені гірляндами, а святковий настрій створюють новорічні фото-зони, велика 18-метрова новорічна ялинка і яскраве музичне супровід - каже прес-секретар КО «КиївЗеленбуд» Карина Конопленко.

Новорічний фестиваль триватиме з 15 грудня по 30 січня.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.