Київрада схвалила Програму економічного і соціального розвитку столиці на два роки

Київрада схвалила Програму економічного і соціального розвитку столиці на два роки

Депутати Київської міської ради підтримали проект Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018-2020 роки. У наступному році на фінансування об’єктів будівництва та реконструкції спрямовано понад 5 млрд грн. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник,  інформує прес-служба КМДА.

- На розвиток транспортної інфраструктури міста закладено 2,8 млрд грн. Найбільші суми будуть направлені на будівництво метрополітену на житловий масив «Виноградар» – 1,5 млрд грн, Подільський мостовий перехід через р. Дніпро – 1 млрд грн, розробку ТЕО для початку будівництва четвертої гілки метро на житловий масив «Троєщина» – 20 млн грн на будівництво та реконструкцію трамвайних і тролейбусних ліній – 95,8 млн грн. Також на розвиток дорожньої інфраструктури передбачається спрямувати кошти Дорожнього фонду у сумі 1 153,1 млн грн, – зазначив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Він зауважив, що на житлово-комунальне господарство передбачено спрямувати 762,6 млн грн. За рахунок цих коштів продовжать роботи з будівництва та реконструкції об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства – 256,5 млн грн, реконструкції теплових мереж і котелень – 109,4 млн грн та впровадження енергоефективних заходів (встановлення індивідуальних теплових пунктів, теплолічильників та сонячних колекторів тощо).

- Ми продовжуємо повертати Києву статус найзеленішої столиці Європи та створювати належні умови для відпочинку киян. Так, на реконструкцію та благоустрій парків і зон відпочинку заплановано витратити 159,2 млн грн. Крім того, нарешті ми розпочнемо будівництво муніципального притулку для безпритульних тварин і передбачаємо на ці цілі 30,2 млн грн, – розповів Микола Поворозник.

За його словами, значна увага приділена галузі «Освіта».

- На будівництво та реконструкцію об’єктів освітньої галузі передбачено спрямувати 588,5 млн грн, за рахунок яких завершать будівництво та реконструкцію двох шкіл і трьох садочків. Крім того, буде підготовлено базу для введення в експлуатацію шкіл та дитячих садочків у 2019 році, – зазначив він.

На об’єкти охорони здоров’я передбачено понад 67,4 млрд грн. Вказані кошти будуть спрямовані на реконструкцію медичних закладів для створення належних умов для лікування киян.

- У наступному році у міському бюджеті заплановано кошти на розвиток мережі спортивних закладів у сумі 116,5 млн грн, зокрема, на реконструкцію фізкультурно-оздоровчого комплексу на вул. Радужній, 33-А, легкоатлетичного манежу на просп. П. Тичини, 18 та реконструкцію стадіону «Русанівець на бульварі Ігоря Шамо, – зазначив Микола Поворозник.

Крім того, капітальні вкладення у галузь «Культура та мистецтво» складуть 291,1 млн грн, що дозволить завершити реставрацію школи мистецтв № 2 ім. М. І. Вериківського, розпочати комплексну реконструкцію київського зоопарку та продовжити реставрацію театру оперети.

Нагадаємо, Кличко вимагає у Київради збалансований бюджет.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.