Топ-5 київських парків та скверів 2017 року

Топ-5 київських парків та скверів 2017 року

У 2017 році КО «Київзеленбуд»  зробило  чимало для того, щоб наше місто  було  зеленим та затишним. А те, що Київ найзеленіше місто Європи, видно навіть з космосу!           Ми ж обрали 5 найкращих парків та скверів, які комунальники оновили цього року.

Парк Наталка на Оболоні

27 травня в урочищі Наталка відкрили першу чергу оновленого парку.

Парк, який став знаковим у цьому році для Києва.  Після реконструкції тут  з’явилася вхідна група: повністю переробили сходи, облаштували оглядові майданчики на верхній частині. Також проклали комунікації, побудували громадську вбиральню, у якій також обладнали пеленальний столик для немовлят. Вздовж алеї, поряд із берегом Дніпра, з'явилося три видові альтанки, встановили ліхтарі. Відкрився майданчик для стріт-воркауту та поле для міні-футболу. Облаштували автоматичний полив із водозабором з Дніпра для дерев та квітів. На центральній алеї облаштували бульвар із зонами для паркових скульптур. Мер столиці Віталій Кличко запевнив, що у 2018 році у кожному районі створять парки, «як Наталка».

Парк Андрія Малишка

8 листопада відкрили оновлений парк вздовж вулиці Андрія Малишка у Дніпровському районі.

Парк капітально відремонтовано вздовж вулиці Малишка (на ділянці навпроти буд. 15-25). Там прокладено нові доріжки, оновлено газони, встановлено 20 лав та 20 урн, висаджено 45 кущів - спірею, форзицію та сніжноягідник та 32 дерева, серед яких яблуня Нездвецького, катальпа, ялина, сосна Fastigiata та черемха. Однією з родзинок оновленого парку стала «зимова клумба» площею близько 36 кв.м. Весною вона буде засаджена різноманітними квітами, а в зимовий період - радуватиме око різнобарв'ям  кольорового візерунку з декоративної дерев'яної щепи (мульчі).

Сквер з хамелеоном

27 квітня, біля Міжнародного виставкового центру, де була розміщена головна сцена «Євробачення-2017», відкрили оновлений сквер.

Біля МВЦ влаштовано 3600 кв.м. газону, висаджено 105 дерев та 70 кущів, сформовано живу огорожу з самшиту та дерену, встановлено 25 лав та 25 урн. У сквері поселився новий арт-об’єкт – хамелеон, сформований із металевого каркасу  і  соснових шишок.

Сквер на Контрактовій

 Капітальний ремонт скверу №3 на Контрактовій площі.

На місці МАФів, які захаращували простір на Контрактовій з'явився сквер. Замість кіосків висадили алею молодих дерев та облаштували  променадну зону. Для цього демонтували  старе покриття – це близько 3 тис. кв.м.,  облаштували  нові доріжки ФЕМами та декоративним каменем , а також висадили  35 ясенів. До слова, сквер - це своєрідний "крок" до створення  «Київської вітальні».

Сквер на площі Петра Кривоноса

8 серпня відкриття оновленої площі Петра Кривоноса у Солом’янському районі.

Цього року було капітально відремонтовано площу Петра Кривоноса і офіційно створено сквер, який люблять багато киян, адже саме тут стоїть  легендарний Пам'ятник-паровоз ФД(п)20-587 на честь бойових та трудових подвигів залізничників. На площі у один гектар створили сквер за стандартами європейського паркобудування, де  зручно і затишно і великим, і малим. Там висадили дерева та кущі хвойних і листяних порід, облаштували квітники та замостили ФЕМами доріжки. Встановили красиві та зручні лави.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.