Фіксіки розбудять Діда Мороза у центрі Києва

Фіксіки розбудять Діда Мороза у центрі Києва

У столиці влаштують новорічне шоу від творців мультфільму «Фіксікі» — «Фіксі Шоу - 2018. Розбуди Діда Мороза».

Фіксікі — найрейтинговіші мультяшні герої, популярні в Україні і в більше, ніж 90 країнах світу. Цього разу Фіксікі повертаються на київську сцену для нових новорічних пригод. Відразу 14 героїв будуть радувати дітей на сцені: Мася, Папус, Сімка, Нолик, Фаєр, Вєрта, Шпуля, Ігрек, Дім Дімич, Лінь, Жадібність, Страх, Смайл, а також сам Дід Мороз!

Оскільки Новий рік — сімейне свято, герої Сімка, Нолик і вся велика дружна компанія прийдуть до глядачів не одні, а з батьками. Всі разом вони будуть намагатися розбудити Діда Мороза, якого заколисали злі сили. Аби він не проспав Новий рік і не залишив всіх без подарунків, герої вступлять в сутичку з лиходіями.

Відвідувачам обіцяють жарти, запальні танці, хітові і спеціальні новорічні фіксіспіванки та безперервний інтерактив — нові музичні ігри героїв із залом, як гармонійний розвиток сюжету. Улюблений атракціон глядачів — величезний надувний реквізит! І, звичайно, Дід Мороз на сцені. Кожен глядач зможе взяти участь в новорічній пригоді мультяшних героїв безпосередньо під час вистави.

Коли: 2-4 січня 2018, початок об 11:00 та 14:00
Де: Міжнародний центр культури і мистецтв (ст. метро «Майдан Незалежності»)
Вартість квитків: від 90 гривень. Малюкам до 4-х років вхід безкоштовний (в супроводі дорослого, без надання місця, дитина сидить на руках).
Квитки в касах міста та онлайн на Concert.ua та Parter.ua.