У Києві вночі почали забирати машини з вулиць евакуатором аби прибрати сніг [список штрафмайданчиків]

У Києві вночі почали забирати машини з вулиць евакуатором аби прибрати сніг [список штрафмайданчиків]

У Києві вчора вночі дорожні служби почали евакуювати транспорт, що заважає чистити сніг. Про це повідомляє департамент транспортної інфраструктури КМДА. У департаменті також  нагадують про заборону паркуватися в непередбачених для цього місцях: «Переконливо просимо не залишати автівки на узбіччях доріг, аби не створювати складнощів для роботи снігоприбиральної техніки. Транспорт, що заважатиме прибиранню снігу, буде евакуйовано!».

Машини, в основному, переміщували евакуатором з одного місця на інше у присутності поліції. Тож водіям на вузьких доріг центру міста доводилося зранку розшукувати свої авто по всій довжині вулиць.

Якщо ви залишили автомобіль на вулиці із значними порушенням правил паркування та ще й заважав розчищенню вулиць, то його могли  доправити на штрафмайданчик. Таких локацій у столиці три. Нагадуємо адреси: вул.. Пухівська,3 (Троєщина), вул..Озерна,1 (Оболонь), вул.. Павла Усенка,8 (Дніпровський район). Години їх роботи: з 9 до 18 години.

Повідомлення департаменту транспорту викликало обурення у киян, які одразу написали чиновникам у Фейсбук про те, що паркувати машини у Києві ніде, хоч на балкон затягуй.

Нагадуємо, що у столиці вступило в силу рішення Київради про заборону паркування на 67 вулицях міста в не визначених спеціально для цього місцях, де попереджається, що машини, які заважають руху, або розчищенню вулиць, будуть евакуйовувати.

Як вже повідомлялося, ускладнення погодних умов у вигляді сильного снігу, хуртовини та вітру, у столиці триватиме до 20 грудня включно. До того часу у разі потреби буде обмежуватися в’їзд великогабаритного транспорту у столицю з метою забезпечення безперешкодної роботи снігоприбиральної техніки та зменшення можливості виникнення заторів. Так, зазначене обмеження діє і сьогодні, 19 грудня з 6 години ранку, і може бути подовжене у разі несприятливих погодних умов.