«Київ святковий»: заради безпеки відмінять два заходи, поставлять металошукачі, змінять рух тролейбусів

«Київ святковий»: заради безпеки відмінять два заходи, поставлять металошукачі, змінять рух тролейбусів

Завтра о 18 годині в Києві почнуться урочистості до Дня Святого Миколая і запалення вогнів на головній ялинці України. За словами директора департаменту культури КМДА Діани Попової, киян просять приходити на Софійську площу заздалегідь аби пройти крізь кілька встановлених на локації рамок металошукачів.

-Ми змушені разом з Національною поліцією посилити заходи безпеки з огляду на події, що створюються деякими провокативними групами громадян у ці дні в середмісті, - говорить Діана Попова.- На Різдво (24-25 грудня, 6-7 січня), у Новорічну ніч, з 21 години, заходи безпеки будуть ще більше посилені. Мер столиці і Перша леді України Марина Порошенко о 19 годині завтра засвітять вогні на ялинці, відбудеться великий святковий концерт, - нагадує Діана Попова. – А 24 та 25 грудня на католицьке Різдво, яке ми святкуємо в цьому році також дуже урочисто, запрошуємо всіх на великі концерти на Софіївську площу.

Аби урочисто завершити Рік Японії в Україні, місто разом з Посольством Японії та корпорацією Panasonik влаштовує потужне 3-D шоу на Софійській площі, яке розпочнеться 22 грудня о 18 годині і триватиме до 23 години.

З огляду на безпекову ситуацію,  місто змушене було відмінити святкові заходи у Маріїнському парку. «Містечко Санти» і головна ялинка району переміщені на Печерську площу. Відмінені також гуляння біля Арки, що у парку Хрещатий.

Проте цікавими стають локації на Троїцькій площі. Там розмістився Цирк Кобзов. На Контрактовій також буде циркова локація, 40-метрове (в діаметрі) колесо огляду із закритими кабінками, Співоче поле з «Льодовиковим періодом».

-Під час всіх основних святкових заходів, особливо у Новорічну ніч, рух всього комунального наземного транспорту і метро подовжено  до 5 та 4 години ранку відповідно. Цілодобово працюватиме фунікулер, - повідомив директор департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Симонов.

Під час основних подій на Софійській площі – 19.12, 24-25.12, 31.12, 6-7.1.2018 року тролейбуси будуть курсувати по такій схемі: № 16 – до Повітрофлотського проспекту, № 6 – до Лук’янівки, № 18 – до Повітрофлотського проспекту. В ці дні за 2 години до початку заходів будуть повністю перекривати рух на Володимирському проїзді. Проте на весь період свят рух Хрещатиком буде вільний, без обмежень на вихідні дні.