Фурам закрили в’їзд до Києва: працює вся снігоприбиральна техніка столиці

Фурам закрили в’їзд до Києва: працює вся снігоприбиральна техніка столиці

Близько 450 одиниць снігоприбиральної техніки працює на вулицях Києва для ліквідації наслідків снігопаду.

Це техніка «Київавтодору», що здійснює розчистку снігу на основних магістралях столиці, тротуарах, житлово-комунальних дільниць (ЖЕДи), що виконують прибирання у дворах та міжквартальних проїздах, а також техніка «Київзеленбуду». Всі служби Києва забезпечені достатньою кількістю посипального матеріалу. Про це повідомляє "Київавтодор".

Наполегливо просимо водіїв на період снігопаду скористатися громадським транспортом, аби не створювати заторів та дозволити снігоприбиральній техніці безперешкодно курсувати містом.

До роботи задіяні майже 4 тисячі працівників ЖЕД, а також працівники шляхово-експлуатаційних підприємств, що здійснюють прибирання на зупинках громадського транспорту. Місто також звертає увагу комерційних підприємств на необхідність вчасного прибирання території, яка за ними закріплена.

Пішоходам рекомендується рухатись по тротуарах з обережністю, переходити дорогу тільки в установлених для цього місцях, бути обережними та обачливими.

На 8.30 ранку пересування автомобілів по місту ускладнено через те, що транспорт на мокрій дорозі рухається повільно. З вечора було перекрито в’їзд до міста великогабаритному і транзитному транспорту, про що влада попередила водіїв заздалегідь.

Не дивлячись на погоду, автолюбителі таки повиїжджали з гаражів: пересування ускладнено на столичних мостах, проспекті Перемоги, вул. Кирилівській, Набережно-Хрещатицькій, вузьких вулицях центру міста, Великій Кільцевій дорозі.