Тривають роботи по локалізації аварії на Новодарницькому колекторі [фото]

Тривають роботи по локалізації аварії на Новодарницькому колекторі [фото]

Триває ліквідація аварії на Новодарницькому каналізаційному колекторі. Порив на колекторі 1972 року побудови, трапився учора, 15 грудня. Повідомили в прес-службі Київводоканалу.

Внаслідок дії газової корозії несуща спроможність була втрачена та верх труби зруйнувався і утворився провал земельної ділянки діаметром 6 метрів та глибиною 3,5 метра.
Нині на розі вулиць Горлівської та Тростянецької перекрито рух транспорту в дві смуги та зупинено рух трамваю № 8.

- Ми зараз визначаємо ряд першочергових технічних заходів, аби локалізувати пошкодження та провести обстеження. Після цього визначимо послідовність робіт із санації колектора. Але зараз замість трамваїв, що зупинилися через аварію, ми запустили п'ять автобусів, завтра курсуватиме шість. Ми просимо людей враховувати проведення протиаварійних робіт при формуванні своїх маршрутів, – зазначив Петро Пантелеєв.

Він також дав доручення комунальним службам організувати безпеку перехожих та транспорту, а також – чергування на місці.

Про терміни ліквідації, наразі, не повідомляють.

До слова, для забезпечення пасажирських перевезень організовано роботу автобусів маршруту № 8Т від станції метро «Позняки» до вул. Славгородської. Трамваї маршруту № 8 курсують за маршрутом № 29.

Пасажири автобусів маршруту №8Т мають право користуватись місячними проїзними квитками, придбаними для проїзду у трамваї.

Нагадаємо, яку воду п’ють кияни: перевірено стан Дніпра й Десни.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!