1000 будинків У Києві зможуть зекономити до 40 відсотків коштів на опаленні

1000 будинків У Києві зможуть зекономити до 40 відсотків коштів на опаленні

Заощаджувати до 50% сімейних коштів на опаленні відтепер зможуть клієнти Київенерго у більш ніж 1000 будинків столиці. За допомогою наборів енергоефективних пристроїв «Розумний WATT Зима». Головним тут є квартирний лічильник тепла. Його безкоштовно встановлюють під ключ за 14 днів без додаткових клопотів з  оформлення.

Індивідуальні лічильники тепла дозволяють сплачувати тільки за використані гігакалорії,  а не по загальній нормі споживання на квадратний метр площі. Такі лічильники можуть бути встановлені в багатоквартирних будинках з горизонтальною розводкою системи опалення. Таких будинків у Києві близько 1000.

В набор «Розумний WATT Зима» також входить інструкція з рекомендаціями із заощадження на опаленні, «розумні» електричні розетки з таймерами, світлодіодні лампи, які дозволяють заощаджувати електроенергію, та значок енергоменеджера для дітей.

-Індивідуальні теплові лічильники та правильне їх оформлення особливо актуальні в опалювальний сезон. Тому разом з ДТЕК ЕСКО ми вирішили максимально спростити процедуру встановлення лічильників, щоб заощадити людям час. Тепер киянам не обов'язково приходити до центрів обслуговування Київенерго. Всі питання, пов'язані з підбором потрібної моделі лічильника, розробкою проекту, установки, опломбування та постановки на облік, відбуваються вдома у клієнта у зручний для нього час, - розповів Андрій Таляр, директор СВП «Київська енергопостачальна компанія» ПАТ «Київенерго».

-Максимальної економії на опаленні можна домогтися при комплексному підході: індивідуальному обліку і можливості регулювання використання тепла, усунення втрат тепла. Самі по собі лічильники не економлять тепло, але дозволяють справедливо розподіляти витрати на опалення в залежності від реально спожитих квартирою гігакалорій. Лічильники - це стимул впроваджувати додаткові енергозберігаючі заходи як на рівні окремих квартир, так і на рівні всього будинку, об'єднавшись із сусідами заради комфорту і максимальної економії», - розповів Євген Бушма, директор ДТЕК ЕСКО.

Замовити набори енергоефективних товарів «Розумний WATT Зима» можна на сайті ДТЕК ЕСКО esco.dtek.com/watt або по телефону (044) 581 93 06.