Рада може обмежити права журналістів

Рада може обмежити права журналістів

У Верховній Раді було зареєстровано законопроект, що має на меті зобов'язати парламентських журналістів акредитовуватись на кожну окрему сесію.

Пізніше, автор законопроекту Вікторія Сюмар на своїй сторінці у Фейсбук дала роз'яснення щодо власної позиції відносно анонсованих змін.

- Знаєте, скільки в Раді акредитованих журналістів? Понад 4 тисячі... чи всі вони висвітлюють роботу парламенту? Звісно, ні. Просто мають «корочки». І жодних ЗМІ по факту не представляють. За інформацією спецслужб, частина займається відвертими провокаціями...Працювала парламентським кореспондентом з 1998 року. Акредитація була на кожну сесію. Війни не було. Реальним журналістам подати заявку - не проблема, бо для них це сфера професійної діяльності. Питання до колег - в чому ви бачите обмеження? – зауважує Сюмар.

- Законопроект було погоджено і проговорено з низкою громадських організацій... Відмовити в отриманні акредитації прес-служба права не має. і Да. На сайтах «друзів преси» можете мене називати «ворогом преси», тільки уточнюйте вже що я давно є ворогом антиукраїнської пропаганди. На російських і сєпарських сайтах - про це більше ніж достатньо написано, - додає голова комітету з питань свободи слова.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.