«Київавтодор»: вночі завдяки відеонагляду ми зловили викрадачів кабелю

«Київавтодор»: вночі завдяки відеонагляду ми зловили викрадачів кабелю

Як повідомили у «Київавтодорі», сьогодні вночі завдяки системі відеонагляду працівниками комунального підприємства «Київавтошляхміст» комунальної корпорації «Київавтодор» було попереджено крадіжку 400 кг кабелів.

У ніч проти четверга, 14 грудня, «любителі» легкої наживи вирішили збагатитися за рахунок чужого майна, викравши майже 400 кг кабелів. Інцидент стався на Броварському проспекті поблизу Венеціанського острова.

Фото з екрану відеоспостереження: крадіїв заблоковано

На заваді реалізації злочинних намірів стали пильність диспетчера КП «Київавтошляхміст» та сучасна система відеоспостереження, впроваджена комунальною корпорацією «Київавтодор».

Саме диспетчер КП «Київавтошляхміст», помітивши на моніторі системи відеоспостереження підозрілих осіб з недвозначними намірами, негайно викликав на місце поліцію. Екіпаж поліції затримав вказаних осіб «на гарячому».

Зазначимо, що це вже не перший випадок, коли працівники Київавтодору завдяки впровадженню сучасної системи відеоспостереження попереджують крадіжку майна. Зокрема, влітку таким чином було затримано крадіїв кольорового металу на Московському мосту.