10 тисяч киян вивчать англійську мову безкоштовно

10 тисяч киян вивчать англійську мову безкоштовно

Наступного року стартують безкоштовний масовий онлайн-курс та розмовні клуби 

У 2018 році в рамках Громадського бюджету реалізовуватиметься проект #КиївЗаговоритьАнглійською з використанням інноваційної онлайн технології вивчення іноземних мов та розвитком комунікативних навичок. Цей проект посів четверте місце в рейтингу голосування ГБ-2, набравши понад 3,5 тисячі голосів. 

За оцінками фахівців, середній рівень володіння англійською серед мешканців європейських столиць – не нижче 50%, а у столицях скандинавських країн – 70%. В Україні іноземну на належному рівні знають лише 7% громадян. 

- Щороку до Києва приїжджають мільйони гостей. Торік на високому рівні провели Євробачення, за півроку нас очікує фінал Ліги чемпіонів. Місто має величезний туристичний потенціал. Наше завдання – збільшувати його. І знання англійської сприятиме цьому, зробить Київ справжньою європейською столицею. Інвестиція в навчання та освіту – це ключова інвестиція в житті, яка зможе допоможе кожному максимально реалізуватися. - зазначив мер Києва Віталій Кличко на підписанні угоди між КМДА та Асоціацією інноваційної та цифрової освіти щодо старту проекту з вивчення англійської. 

Навчання англійської на сайті Lingva.Skills є відкритою можливістю для кожного. За словами автора методики Віталія Зубкова, система її вивчення заснована на роботі підсвідомості: людина починає розуміти мову, не знаючи її, легко засвоює нові слова та структури. 

- Вже зараз всі охочі можуть залишити заявку на сайті, а програма розпочнеться в березні. В рамках Громадського проекту ми додамо зустрічі в розмовних клубах, ще один рівень мови, нову систему тестування. Крім того, маємо вебінари, блог та телерубрику на каналі «Київ». Особливу увагу приділятимемо навчанню школярів, студентів, соціальним категоріям населення. Хочемо встановити світовий рекорд і провести наймасовіший урок англійської, - розповіла автор проекту Марія Богуслав.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.