У Києві діти учасників АТО зіграють у «футбол миру»

У Києві діти учасників АТО зіграють у «футбол миру»

16-17 грудня в місті Києві відбудеться всеукраїнський турнір з футболу серед команд дітей учасників АТО на Кубок громадської спілки «Промінь Україна». Про це повідомляє інформаційне агенство «Укрінформ».

Змагання відбудуться в рамках міжнародного соціального проекту «Дитячий футбол миру». За словами президента «Української асоціації розвитку дитячого та юнацького футболу» Володимира Василенка, міжнародний соціальний проект «Дитячий футбол миру» набирає великих обертів і показує футбольну силу підростаючого покоління України:

- 16-17 грудня ми проведемо в Києві черговий футбольний відбір серед дітей і команда-переможець буде представляти Україну в Італії. Саме в Італії діти візьмуть участь у турнірі миру серед своїх однолітків, а тому запрошую всіх бажаючих до співпраці і щиро бажаю нам всім миру, - зазначив пан Василенко.

Офіційне відкриття змагань розпочнеться о 10.00. Серед запрошених гостей - міський голова Києва Віталій Кличко,

У Києві змагання проходитимуть на базі Київської інженерної гімназії за адресою вул. Княжий Затон, 12А. Більш детальна інформація про проект та місцеві турніри за телефоном: +380973183479.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.