«Книжкові контракти» стартують уже цього тижня

«Книжкові контракти» стартують уже цього тижня

В Українському домі відбудеться VIІI Київська книжкова виставка «Книжкові контракти». Про це повідомили у Державному комітеті телебачення і радіомовлення України.

На виставці представлять книжкові новинки, які можна буде придбати за ціною виробника. Для відвідувачів виставки запланована різноманітна програма: автограф-сесії літераторів, майстер-класи, дискусії за участю як відомих українських письменників, літературознавців, художників, так і молодих початківців.

Під час урочистого відкриття виставки відбудеться церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Краща книга України», який проводить Держкомтелерадіо.

Зазначимо, що нещодавно журі Всеукраїнського конкурсу «Краща книга України» визначило переможців 2017 року, серед яких: видавництво ТОВ «Станіца-Київ» за книгу Олени Сибиренко-Ставрояні «Волшебный смычок», видавництво ТОВ «Українська прес-група» за книгу під редакцією Лариси Івшиної «Корона, або Спадщина Королівства Руського», видавництво «Балтія-Друк» за книгу Людмили Герус «Українська народна іграшка», видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» за книгу «Троща» Василя Шкляра, видавництво «Либідь» за книгу Мойсея Фішбейна «Пророк. Поезія. Переклади», видавництво «Букрек» за книгу Галини Дацюк «Янголи Небесної чоти» та інші. Гран-прі конкурсу присуджено видавництву «Ярославів вал» за книгу Сергія Козака «Раритети української діаспори (у 4-х томах)».

Традиційно в рамках книжкової виставки відбудеться Благодійна акція зі збору видань для юних мешканців Донецької та Луганської областей.

Детальна інформація про захід на офіційному сайті виставки.

Нагадаємо, «Чобіток Святого Миколая» запрошує за сувенірами і книжками.

Виставка триватиме до 17 грудня 2017 року і працюватиме з 11:00 до 19:00

Де: вул. Хрещатик, 2, «Український дім».

Вхід вільний