У Києві вперше показали логотип Ліги чемпіонів 2018

У Києві вперше показали логотип Ліги чемпіонів 2018

Мер Києва Віталій Кличко взяв участь у презентації логотипу фіналів Ліги чемпіонів УЄФА 2018 на НСК «Олімпійський». Про це інформує сайт столичної мерії.

– Напередодні старту новорічних свят ми презентуємо офіційну символіку фінальних матчів Ліги чемпіонів, які відбудуться у Києві наступного травня і стануть головними спортивними, туристичними подіями нашого міста та всієї країни. І Київ готується до цих подій, – зазначив мер Києва.

Віталій Кличко додав, що його місія як мера столиці – залучати до Києва якомога більше спортивних, культурних міжнародних подій.

– Цього року ми якісно та на високому рівні провели пісенний конкурс «Євробачення». Ми довели, що ми у змозі проводити заходи світового рівня: до цього готова міська інфраструктура, в нас є достатні організаційні та фінансові можливості. Тепер готуємося до проведення фінального матчу Ліги чемпіонів УЄФА, – зазначив Віталій Кличко.

Він зауважив, що під час «Євробачення» Київ зустрів понад 20 000 туристів та гостей із різних куточків Європи та з усього світу. «А у травні наступного року ми очікуємо вже 100 000 туристів та вболівальників. Вони потім стануть амбасадорами  Києва та зможуть розповідати у своїх країнах, яке гарне і гостинне наше місто», – підкреслив Київський міський голова. Віталій Кличко наголосив, що завдання для всіх – провести фінали Ліги чемпіонів на високому рівні.

На заході також вперше були презентовані головні трофеї найпрестижніших клубних змагань Європи – кубки чоловічої та жіночої Ліги чемпіонів.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.