Україна запровадить електронні візи для понад 45 країн

Україна запровадить електронні візи для понад 45 країн

У наступному році Україна запровадить електронні візи для понад 45 країн. Про це розповів начальник управління туризму КМДА Антон Тараненко під час засідання комітету туристично-готельної індустрії у Торгово-промисловій палаті України.

З січня 2018 року будуть впроваджені електронні візи для понад 45 країн, що значно пришвидшить проходження кордону. Електронна віза буде коштувати 65$, так само як звичайна. Також у наступному році запрацюють 10 нових візових центрів в таких країнах як Ангола, Індія, Єгипет, Китай ( 3 центри), Туніс, Марокко. Для сплати візи в аеропорту обіцяють приймати банківські картки.

Для туристів країн з можливими ризиками терористичної загрози погодження щодо отримання візи від спецслужб буде скорочено до 5 діб, якщо не має відповіді оформлення візи погоджується.

Також учасники запропонували відмінити візи для туристів на строк до 5 днів (stopover), або хоча б реанімувати проект щодо указу президента (про безвіз) громадянам, які мають шенген, американську, японську візу або вид на проживання в цих країнах.

- За 2016 рік було видано понад 50 000 віз, при середній вартості 80$ за візу, країна заробила 4 млн. долларів. Якщо ми спростимо візовий режим або зробимо стоповер на 5 днів, то до нас завітають додатково 2-3 мільйони туристів, які витратять мінімум 300$ на особу, це майже 900 млн. доларів проти 4х за платну візу!, – сказав Антон Тараненко, начальник управління туризму КМДА.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.