Стануть, як «Наталка»: у столиці відкриють 10 оновлених парків

Стануть, як «Наталка»: у столиці відкриють 10 оновлених парків

Наступного року кожен з районів матиме зразковий парк на кшталт парку "Наталка" на Оболоні. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу “Київ”, повідомили в прес-службі мера.

 Коментуючи відродження знакових місць столиці, Віталій Кличко зазначив, що одним з них є парк "Наталка" на Оболоні, який хотіли забудувати. Мер наголосив, що "Наталка" сьогодні  - зразковий парк, і таку ж концепцію втілюватимуть при реконструкції або створенні інших зелених зон столиці.

- Нам ще потрібно впорядкувати 7 гектарів другої черги "Наталки". Але у наступному році у нас є плани відкрити ще 10 оновлених парків у всіх районах столиці, - сказав Кличко.

Зокрема, йдеться про парк Рильського, парк Партизанської слави, парк Шухевича, Печерський ландшафтний парк, Куренівський, парк Совки, Відрадний, Сирецький парк.

- Також ми плануємо створити новий парк на Троєщині та завершити ремонти в деяких інших парках столиці. Я був у багатьох містах, але такої кількості парків та зелених насаджень, як у Києві, немає в жодному місті. 120 парків та скверів!  Але, на жаль, не всі вони в належному стані. Наше задання - зробити так, щоб ми пишалися, що живемо у місті-парку, - наголосив мер.

Віталій Кличко зауважив, що реконструкція чи капітальний ремонт парку - це не тільки озеленення території, а й встановлення освітлення, систем водопостачання і відеоспостереження.

Нагадаємо, на Лук’янівці відкриють ще один азербайджанський сквер.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook!