Навігатор на 7 грудня: що цікавого в Києві

Навігатор на 7 грудня: що цікавого в Києві

Подія дня:  як громада може підтримати дітей та молодь з інвалідністю Як допомогти дітям та молоді з інвалідністю інтегруватися у суспільство сьогодні обговорять під час науково-практичної конференції «Незалежне життя дітей та молоді з інвалідністю: реабілітація на рівні громади». Організор - Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за сприяння Служби у справах дітей та сім’ї КМДА. Презентують технології соціально-психологічної підтримки сімей, обговорять перспективи формування інклюзивного суспільства в Україні з урахуванням міжнародного досвіду, представлять концептуальні підходи і технологій забезпечення незалежного життя людини з інвалідністю. Коли: о 10:00 Де: вул. Смоленська, 31/33, бізнес-центр «Інком».

Вечір в стилі етно: дівочі вечорниці на Катерини

В День Святої Катерини, яку вважали покровителькою дівочої Долі дівчата-козачки «Мамаєвої Слободи» спільно з молодицями-козачками з міста Донецьк (фолк-театр «Дивина»), запрошують на вечорниці, котрі пройдуть в селищі «Козака Мамая» – «Мамаєвій Слободі». Дресс код заходу – вишиванка.

Коли: початок дівоцьких гулянь та гадань о 19:00

Де: вул. Михайла Донця, 2, Відрадний

Вартість: 100 грн, пенсіонери, студенти, школярі - 60 грн.

Вечір театральний: «Місто» на яке довго чекали

Сьогодні у ТЮГ на Липках особлива прем'єра. Вистава «Місто» за мотивами модерного роману Валер'яна Підмогильного.  Надзвичайна постановка - Артура Артеменьєва.  Вистава  ТЮГу - перша спроба втілити цей твір на театральній сцені. Головний герой - амбітний сільський парубок Степан Радченко, налаштований ідеалістично щодо своєї ролі в історії, приїздить до Міста Києва на навчання. Саме Місто Степан ненавидить, однак мріє його підкорити, ним захоплюється й  зневажає водночас. Складно втілити  в межах однієї вистави всі сюжетні лінії, події та героїв розлогого тексту, тож глядачеві пропонуються «ілюстрації» до роману, саме так визначив жанр режисер-постановник...

Коли:  7 та 8 грудня о 18:00

Де: Київський академічний театр на Липках, вул. Липська, 15/17

Вартість: 100 -150 грн.

Вечір художній: «БОЙЧУКІЗМ. Проект «великого стилю»

Бойчукізм − знакове явище в історії мистецтва ХХ століття, яке подарувало світові нове художнє бачення, абсолютно відмінне від попереднього досвіду технічно та ідейно. Темпера замість олії, колективна творчість замість індивідуальної, повернення до історичної спадщини замість її заперечення, сконденсованість художньої форми замість реалістичного відтворення.
Певною мірою це була остання спроба здійснення великого національного стилю в Україні. Куратори проекту: Olga Melnyk, Viktoriya Velichko, Igor Oxametny. Більше про проект за посиланням: https://artarsenal.in.ua/uk/bojchukizm-proekt-velikogo-stilyu/pro-proekt

Коли: 7 грудня о 18:30

Де: Мистецький арсенал
Вартість: 60 грн. Пільговий квиток – 30 грн. Сімейний квиток – 130 грн.

Вечір дискусійний: «Лівий і правий тероризм у Європі: У кого вчилися ісламісти?»

Киян запрошують у форматі Політклубу  КНУ ім. Тараса Шевченка поговорити про таке явище, як міжнародний тероризм. Організатори зустрічі розкажуть про  різновиди терористичних організацій, виникнення ідеологічних угруповань, їхню боротьбу та причини їхнього занепаду. "Ми пояяснимо, чому раніше пересічних європейців лякали молоді прихильники Мао або Муссоліні, а зараз цю нішу зайняли прихильники Абу Бакра аль-Багдаді, - зазначають організатори. У центрі уваги також дискусія на тему  чи повернеться ще на сцену правий і лівий тероризм; яку роль відіграли в історії РАФ та «Чорні Бригади».

Коли: о 19.45

Де: у просторі #Трансформер, вул. Велика Житомирська, 19Б.

Вхід вільний

Вечір літературний: проект «Є-Розмова» про Пратчетта

Книгарня «Є» представляє новий проект «Є-Розмова» - це серія публічних обговорень, щоденник культурних практик. Перша Є-Розмова обертатиметься навколо постаті культового фенезійного письменника Террі Пратчетт. Учасники: Ольга Ренн, Олескандр Михельсон, Володимир Арєнєв. Секрети з редакційної кухні, улюблених пратчеттівських персонажів, особливого гумору Майстра – усе під час розмови «Уся правда про магію Террі Пратчетта».

Коли: о 18.30

Де: книгарня «Є»,  вул. Лисенка, 3

Вхід вільний

Вечір з особливим змістом: історії ветеранів - презентація збірки

Сьогодні  учасники бойових дій на сході України представлять збірку оповідань «Голос війни: історії ветеранів». Художня книга стала результатом соціального проекту «Голос війни: школа публіцистики для ветеранів АТО», де протягом 2-х місяців писемній майстерності ветеранів навчали відомі українські письменники, блоґери та журналісти. Зокрема, Сергій Жадан, Євген Положій, Катерина Бабкіна, Роман Вінтонів, Богдан Кутєпов, Роман Зіненко та інші.  Так народилося три десятки унікальних текстів-спогадів про війну. Вік наймолодшої авторки - 22 роки, найстаршого - 55 років. Серед учасників Школи чоловіки та жінки різних професій: піаніст, вчителька початкових класів, дизайнер, маркетолог, журналіст, військовий капелан, викладачі та волонтери.

Коли: о 19:00

Де: простір MediaHub,  вул. Омеляновича-Павленка, 4/6,

Вхід за попередньої РЕЄСТРАЦІЇ. http://bit.ly/presentation_voiceofwar

Вечір у кіно: «100 фільмів за 100 хвилин»

З 7 по 9 грудня — остання можливість побачити цьогорічну програму «100 фільмів за 100 хвилин»! «Фестиваль Синдрому Розсіяної Уваги. Сто екстремально коротких фільмів з усіх куточків планети.
Сто зав’язок, сто фіналів, мінімум сто головних героїв, один квиток!", - так пишуть організатори про цей фестиваль. Перевірите? Програма усі дні однакова, шукай її тут: www.100films.kisff.org

Коли: о 20:00

Де: Кінотеатр «Кінопанорама»

Вартість: 60-90 грн.

Перекриття місяця:  непроїзний центр

На час проведення новорічних та різдвяних заходів у столиці, з 2 грудня 2017 року до 31 січня 2018 року, на вул. Хрещатик щосуботи, щонеділі, у святкові та неробочі дні буде дозволено рух транспортних засобів.

Варто зауважити, що з 29 листопада до 31 січня буде обмежено рух транспортних засобів (окрім міського наземного пасажирського транспорту, який працює у звичайному режимі) вздовж Володимирського проїзду – від будинку № 23 на вулиці Софіївській до Михайлівської площі та на вул. Володимирській – від Рильського провулку до Володимирського проїзду.

Також із 29 листопада до 31 січня заборонять рух всіх видів транспортних засобів вздовж Володимирського проїзду – від вул. Малої Житомирської до Михайлівської площі.

Окрім того, 19 грудня з 16:00 до 21:00, з 20:00 31 грудня до 3:00 1 січня, 1 січня з 14:00 до 21:00, 7 січня з 12:00 до 15:00 заборонятьрух усіх видів транспортних засобів вздовж Володимирського проїзду, від вул. Софійської до Михайлівської площі, а також на вул. Володимирській, на ділянці від пров. Рильського до Володимирського проїзду.

Крім того, 5 грудня буде обмежено рух транспорту по Московському мосту буде частково обмежено!
- з 11.00 год. до 13.00 год. у першій смузі руху у напрямку просп. Генерала Ватутіна;

- 13.00 год. до 18.00 год. у першій смузі руху у напрямку станції метро «Петрівка».

Прогноз погоди  від синоптиків Українського Гідрометцентру

7 грудня в столиці очікується невеликий мокрий сніг, вдень із дощем, на дорогах місцями ожеледиця. Про це повідомили в Українському гідрометцентрі.

Також за прогнозом синоптиків, 7 грудня в Києві буде хмарно, вітер переважно західний, 7-12 м/с, температура вночі близько 0°, вдень 1-3° тепла.

Враховуючи погодні умови, Управління з питань надзвичайних ситуацій КМДА рекомендує дотримуватись порад у разі виникнення ожеледиці на автошляхах і пішохідних зонах міста.

Не забуваємо про шапки і капелюшки, а також взуваємо зручні чобітки!